Anna Lewandowska wreszcie pokazała malutką Klarę! Urocze zdjęcie?

Jej fani są zachwyceni!
Anna Lewandowska wreszcie pokazała malutką Klarę! Urocze zdjęcie?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
08.05.2017

To była jedna z najbardziej medialnych ciąż. Wszystkie media w Polsce pisały o tym, że Ania i Robert Lewandowscy spodziewają się swojego pierwszego dziecka, a redaktorzy próbowali oszacować termin porodu i zgadnąć, jakiej płci będzie bobas. Choć większość portali rozpisywała się o tym, że sportsmenka urodzi najprawdopodobniej w kwietniu, malutka Klara pojawiła się na świecie dopiero 4 maja. Radosną nowinę ogłosił oczywiście dumny tata, pozując na Instagramie z maleństwem na ręku.

Teraz, za pośrednictwem tego samego portalu społecznościowego, ze słodką Klarą pokazała się uradowana mama. Na zdjęciu nie widać oczywiście twarzy dziecka, bo rodzice bardzo dbają o prywatność córki. Fotografia z uroczym różowym zawiniątkiem prezentuje się jednak niezwykle słodko.

Klara ma już zresztą status gwiazdy w naszym kraju, a jeden z fanów Lewandowskich… założył jej nawet konto na Instagramie.

Jesteście ciekawi, do kogo podobna jest dziewczynka?

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Olka (Ocena: 5) 09.05.2017 00:33
no rzeczywiście, tak pokazali, że bardziej widać becik niz dziecko.ale sensacja musi być. Niech Anna swoj brzuch teraz pokaze, moze przez chwile bedzie wyglądała jak ja :D Ale ja w sumie i tak jestem zadowolona z tego co osiągnęłam z IQacai, uwazam, ze 10kg mniej to i tak duzy sukces :D Ale nie powiem, dowartościowałabym sie patrzać na jej brzuszek teraz :D :P
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo