Klara Lewandowska ma już… fałszywe konto na Instagramie!

Liczba fanów rośnie na nim bardzo szybko.
Klara Lewandowska ma już… fałszywe konto na Instagramie!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/klara.lewandowska/)
05.05.2017

Od wczoraj nie mówi się o niczym innym. Narodziny pierwszego dziecka Anny i Roberta Lewandowskich są ogromnym wydarzeniem, a Agnieszka Jastrzębska okrzyknęła je nawet kilka tygodni temu mianem „royal baby”. Jeśli jesteście ciekawi, co oznacza imię Klara, piszemy o tym w tym artykule:

Co oznacza imię KLARA? Nie uwierzycie…

O tym, jak wiele emocji budzi to maleństwo, świadczy fakt, że ma już ono… fałszywe konto na Instagramie. Opis profilu brzmi następująco: „Klara Lewandowska jest pierwszym dzieckiem Anny i Roberta Lewandowskich. Wszystkie najnowsze informacje, zdjęcia, ur. 4.05.2017”.

Choć profil ewidentnie nie jest prowadzony ani przez mamę, ani tatę małej Klary, liczba fanów rośnie na nim w ekspresowym tempie i wynosi już około półtora tysiąca osób! Zdjęcia, które można znaleźć na tym koncie, to głównie fotografie Ani i Roberta oraz pierwsze foto dziewczynki w ramionach Lewandowskiego.

Będziecie followować?

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.05.2017 18:37
ale kogo to obchodzi?! skończcie już z tymi Lewandowskimi i tym dzieckiem! Codziennie na świecie rodzą się setki tysięcy niemowląt, i nikt nie robi wokół tego takiego szumu i sensacji. Dziecko jak dziecko, ludzie jak ludzie, a wy z nich robicie niewiadomo kogo. Dla mnie to jest wręcz niedopuszczalne, że koleś kopiący kawałek szmaty zarabia takie grube miliony, i robi się z niego (i Anki) gwiazdy światowego formatu, jakby w jakiś znaczący sposób przysłużyli się dla dobra ludzkości wynalezieniem np. leku na raka. Chore, chore, chore.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 05.05.2017 15:16
Ale mnie to obchodzi...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.05.2017 09:48
współczuję tej Klarze. Już jej fałszywe konta fani zakładają...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo