Znamy PRAWDZIWY powód rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta!

Jennifer Aniston wreszcie będzie szczęśliwa?
Znamy PRAWDZIWY powód rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta!
Fot. ONS
22.09.2016

Echo ślubu polskiej Victorii Beckham, czyli pani Rozenek-Majdan, jeszcze nie przestało rozbrzemiewać, ale zza oceanu już dotarła do nas wieść, która przyćmiła wszystkie inne. Angelia Jolie i Brad Pitt, którzy zaraz po Beckhamach byli stawiani za wzór przykładnego małżeństwa, rozwodzą się. To już potwierdzone. Od dnia 15 września Brad i Angie nie są już oficjalnie razem. Kobieta i mężczyzna tworzyli związek przez dwanaście lat, w tym dwa jako małżeństwo. Osoby ze świata show-biznesu mają przypiętą niepochlebną łatkę rozwodników i niewiernych drugiej połówce. W tym świetle tym bardziej zasmuca rozstanie Brada i Angeliny, którzy spędzili ze sobą tyle czasu i zdawali się być wyjątkiem pośród swoich kolegów i koleżanek z branży.

To z pewnością nie będzie łatwe rozstanie. Po pierwsze Brad i Angelina mają do podziału majątek szacowany na 400 milionów dolarów, na który składają się głównie posiadłości. Problematyczna może być także kwestia Jolie Pitt Fundation – oboje są jej właścicielami.

Najważniejsze są jednak dzieci. Brad i Angelina są rodzicami szóstki pociech. To na ich prośbę zalegalizowali swój związek, dlatego dramat wydaje się przez to jeszcze większy. Wszyscy zadają sobie jednak pytanie: Co jest prawdziwą przyczyną rozstania Brangeliny?

Spekulacjom nie ma końca, ale my odkryłyśmy prawdę!

Zobacz także: ZANIM STAŁA SIĘ SŁAWNA: Zdjęcia, o których Kylie Jenner bardzo chciałaby zapomnieć

Marion Cottilard

Fot. ONS

Romans z Marion?

Wiele mówi się o romansie Brada z piękną francuską aktorką Marion Cottilard, u której boku zagrał w filmie `Sprzymierzeni`. Będziemy mogli go zobaczyć już w listopadzie br. Prawdopodobnie na próżno będziemy jednak doszuliwać się chemii pomiędzy aktorami, bo plotkę o romansie wykluczono – donosi telegraph.co.uk. Nie da się też zaprzeczyć, że gorący romans aktorów grającyh główne role bardzo często jest wykorzystywany do promocji filmu. Tym bardziej warto wspomnieć, że wczorajszego dnia ukazał się kolejny minutowy trailer filmu `Sprzymierzeni`. Dzień po tym, jak Angelina podpisała dokumenty rozwodowe. Przypadek? Chyba ktoś tu próbuje zarobić na cudzej tragedii...

Mimo to nie brakuje także publikacji, w których zachodnie media donoszą o... ciąży Cottilard. Aktorka ponoć spodziewa się drugiego dziecka, a jego ojcem jest nie kto inny, jak właśnie Pitt. Jolie, która z powodów zdrowotnych nie może już mieć dzieci, podobno mocno to przeżyła. Zwykły skok w bok byłaby w stanie wybaczyć, ale ciąża? Zdaniem zachodnich tabloidów właśnie to było gwoździem do trumny ich małżeństwa.

Fot. ONS

 Złe sprawowanie Brada?

Inne plotki dotyczyły złych metod wychowawczych Brada, a także nadużywania przez niego środków odurzających. Im także zaprzeczono. Co na to wszystko mówi Brad? Filmowy amant wyznał, że jest zasmucony decyzją, ale najważniejszą kwestią jest obecnie dobro dzieci. `Uprzejmie proszę prasę o odrobinę przestrzeni dla nich, zasługują na to w czasie, kiedy zachodzą dla nich takie zmiany` - powiedział Brad.

Zobacz także: Sasha Knezevic rozwodzi się z Anją Rubik, bo ma chłopaka?!

Rozwód Angeliny Jolie

Fot. ONS

Prawdziwy powód rozstania...

Angelina Jolie wypełniła dokumenty rozwodowe, powołując się na `nierozwiązywalne różnice`. Jednocześnie wystąpiła o opiekę nad wszystkimi dziećmi, wyrażając jednak zgodę na wizyty Brada. Zastępca prawny przekonuje, że aktorka zrobiła to dla `dobra rodziny` i nie ma zamiaru niczego komentować. Jednocześnie prosi o odrobinę prywatności w tym momencie.

Myślicie, że Jennifer Aniston jest teraz szczęśliwa? Przypominamy, że została porzucona dla Angie po czterech latach małżeństwa. Najwyraźniej wyrządzone zło powraca...

Zobacz także: Która gwiazda wyglądała najlepiej na pokazie Macieja Zienia?

 

Źródło: www.telegraph.co.uk,www.edition.cnn.com

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 22.09.2016 11:06
A ja kompletnie nie rozumiem po co cały czas ludzie mieszają w to Jennifer. Naprawdę komuś się wydaje, że ona dalej wzdycha i płacze za dupkiem który lata temu zostawił ją dla innej? Przecież ona od dawna ma już swoje, ułożone i na pewno lepsze życie. To on ma ze sobą problem, bo mu żadna nigdy nie pasowała.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.09.2016 09:49
Juz sie w dup.ach przewraca, mieć za żone Angeline Jolie, szescioro dzieci z nią, chałpe za miliony i wszystko to popie.rdzielić dla romansu z jakąś babą. Ach te chłopy!
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 22.09.2016 08:55
Komentarz
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo