Piotr Stramowski. Najseksowniejszy polski aktor?

Jeśli się w nim podkochujesz… nie jesteś jedyna!
Piotr Stramowski. Najseksowniejszy polski aktor?
Fot. ONS
01.09.2016

Gęsta broda, tatuaże, muskularna sylwetka i irokez na głowie. Takiego Piotra Stramowskiego pokochała żeńska część naszego kraju. Patryk Vega, reżyser filmu „Pitbull. Nowe porządki”, doskonale wiedział, kogo obsadzić w roli bezkompromisowego policjanta, ścigającego gangsterów z Grupy Mokotowskiej. Stramowski jako „Majami” sprawdził się w tym wydaniu brawurowo. Ostry, zdecydowany, a przy tym nieco pokręcony i tajemniczy. Ta mieszkanka okazała się tak wybuchowa, że nie mogła pozostać bez echa.


Co ciekawe, Stramowski grał wcześniej w tak znanych serialach, jak „Na dobre i na złe”, czy „Komisarz Alex”. Role amantów nie przyniosły mu jednak rozgłosu. Sława pojawiła się dopiero po „Pitbullu” i… zmianie wizerunku. Mięśnie, irokez i zarost okazały się strzałem w dziesiątkę. Filmowy „Majami” został zasypany ofertami od reżyserów i scenarzystów.


ZANIM STAŁA SIĘ SŁAWNA: Zdjęcia, o których Kylie Jenner bardzo chciałaby zapomnieć

Piotr Stramowski

Fot. ONS

Po sukcesie „Pitbulla” media zaczęły interesować się życiem osobistym Stramowskiego. Kiedy wyszło na jaw, że spotyka się z dziesięć lat starszą od siebie aktorką, Katarzyną Warnke, o parze zrobiło się jeszcze głośniej. Ich cichy ślub był więc prztyczkiem w nos dla tych wszystkich, którzy chcieli zrobić z ceremonii sensację.


Filmowy „Majami” broni jednak prywatności swojej rodziny. Na ściankach pojawia się głównie wtedy, gdy promuje nową produkcję ze swoim udziałem.

Piotr Stramowski

Fot. ONS

Od września wszyscy fani jego talentu (i wyglądu, oj tak!) będą mogli zobaczyć aktora w nowym serialu stacji TVN „Na noże”. Stramowski wciela się tam w postać kucharza, który niekoniecznie lubi grać fair. Mimo że przypadła mu rola czarnego charakteru, nie da się go nie lubić!


Serial będzie emitowany w każdą niedzielę o godzinie 21:30. Coś nam się wydaje, że fanki Stramowskiego zapewnią produkcji ogromną oglądalność.


My przyznajemy bez bicia – naszym zdaniem to jeden z najseksowniejszych i najzdolniejszych młodych aktorów. Trzymamy za niego kciuki!


Khloe Kardashian: Czy to obecnie najładniejsza z sióstr?!

Piotr Stramowski

Fot. ONS

Tak Stramowski wyglądał jeszcze kilka lat temu...

Piotr Stramowski

Fot. ONS

Na zdjęciu Piotr Stramowski z Elżbietą Romanowską.

Piotr Stramowski

Fot. ONS

Piotr Stramowski

Fot. ONS

Piotr Stramowski

Fot. ONS

Piotr Stramowski

Fot. ONS

Piotr Stramowski

Fot. ONS

Komentarze (14)

Ocena: 4.71 / 5
gość (Ocena: 5) 26.11.2016 06:03
Dziwne jesteście. Dla mnie absolutny ideał, pierwszy seksowny facet w polskim kinie. Ale ja od lat ubóstwiam dokładnie takie brody noszone przez napakowanych facetów. Szkoda tylko, że to wyłącznie kreacja filmowa, pewnie gdyby nie "Pitbull", to by dalej wyglądał tak przeciętnie jak wcześniej. Zaczęłam się tylko niepokoić, bo skoro Stramowski jest tak perfekcyjny, a jednocześnie przez lat był tak nijaki, to aż przerażające, jak mój facet wyglądałby bez brody i muskulatury ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.09.2016 20:57
Widzę,że promocja tego pana dotarła aż tutaj.
odpowiedz
seven (Ocena: 5) 02.09.2016 18:15
Ciekawe czy taki męski jest też w łóżku czy już musi sięgać po iqman... swoją drogą trochę mógłby skrócić tę brodę. Ja lubię brodaczy ale bez przesady. W sumie to nawet nie brodaczy tylko facetów z zarostem kilkudniowym. :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.09.2016 00:20
zobaczcie do czego sa zdolne dziewczyny z instagrama na instaplota.pl
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.09.2016 23:27
W ogole mi sie nie podoba,beznadziejny.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo