Najwięksi maminsynkowie show-biznesu: Nigdy nie wpadłybyśmy na to, że AKURAT ONI są uzależnieni od matek...

W życiu wielu gwiazdorów ważna jest tylko jedna kobieta. Matka.
Najwięksi maminsynkowie show-biznesu: Nigdy nie wpadłybyśmy na to, że AKURAT ONI są uzależnieni od matek...
Fot. https://www.instagram.com/justinbieber/
05.07.2016

Kilka miesięcy temu jeden z najbardziej znanych i cenionych współczesnych aktorów, Leonardo DiCaprio, otrzymał długo wyczekiwanego pierwszego Oscara za przejmującą rolę Hugh Glassa w dramacie „Zjawa”. Gwiazdor, który na co dzień widywany jest zwykle u boku seksownych modelek, na ceremonię wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej przeszedł w towarzystwie… 73-letniej matki i nikogo to specjalnie nie zdziwiło, ponieważ aktor od lat uchodzi za największego maminsynka show-biznesu.

Nie byłoby mnie tu, gdyby nie ta osoba. Nie dorastałem w dobrobycie, ale w biednej okolicy w zachodnim Los Angeles. Ta kobieta wiozła mnie codziennie trzy godziny do oddalonej szkoły, by pokazać, że istnieje inna rzeczywistość” – tłumaczył DiCaprio odbierając nagrodę Bafta za „Zjawę”.

Gwiazdor w wielu wywiadach podkreśla, że matka jest najważniejszą kobietą jego życia i łączą go z nią bardzo bliskie relacje. „Ona też lubi być przy mnie w czasie różnych okazji, więc kiedy tylko mam taką możliwość, zabieram ją ze sobą. Możecie nazywać mnie maminsynkiem” – mówi.

Do bycia maminsynkiem przyznają się także inni sławni faceci, na przykład Colin Farrell. „I nie wstydzę się tego! Mama jest jedynym powodem, dla którego warto zarabiać duże pieniądze. Kiedy przyjeżdża do mnie do Los Angeles, funduję jej spa, masaże i wszystkie inne niedorzecznie drogie zabiegi. Ona jest zadowolona, a ja czuję, że zarabianie ma sens” – twierdzi aktor, który od wielu lat uchodzi za podrywacza i łamacza niewieścich serc. Matka jest jedyną kobietą, która może liczyć na stałość uczuć gwiazdora.

Zobacz też: Już teraz masz wpływ na zdrowie swojego dziecka w przyszłości!

Dziecko miłości

„Mama zakochana jest we mnie do obłędu” – przyznaje na łamach magazynu „Na żywo” Tomasz Jacyków. Znany stylista zapewnia też, że matka w pełni akceptuje homoseksualne skłonności syna, a podobno nawet przez pewien czas mieszkała z nim i jego partnerem.

Jacykowa łączy ponoć nić niezwykłego porozumienia z matką. „Jest między nami nieodcięta pępowina, która nie pozwala mi między innymi na to, żebym zamieszkał na stałe gdzieś daleko, na przykład na Manhattanie. Zatem siedzę w Warszawie. Moja mama nie wyobraża sobie takiej sytuacji, że coś się z nią dzieje, a mnie nie ma w pobliżu. I ja też sobie tego nie wyobrażam” – tłumaczy stylista w „Fakcie”.

Bradley Cooper

Fot. https://www.instagram.com/bradley__cooper01/

Za maminsynka uchodzi również Paweł Staliński, model i uczestnik „Tańca z gwiazdami”, który ostatnio osiąga spore sukcesy na parkiecie –  wraz z partnerką Pauliną Janicką zdobył mistrzostwo Polski w kategorii pro-am (profesjonalista tańczy z amatorem).

Opinia o tym, że przystojny młodzieniec nie potrafi obejść się bez mamy, znanej aktorki Doroty Stalińskiej, pojawiała się zwłaszcza podczas przygotowań do „TzG”. „Podwozi go na każdy trening, czeka na niego i odwozi do domu. Nie rozstaje się z nim nawet na krok” – takie opowieści zza kulis programu cytował tygodnik „Twoje imperium”. „Cała ta żółć płynie po prostu z zazdrości” – komentowała zarzuty Stalińska, dodając, że nie uważa siebie za matkę nadopiekuńczą. „Gdy Paweł poszedł na studia, kupiłam mu z tej okazji mieszkanie. Bo jestem zdania, że w tym wieku dziecko trzeba wyrzucać z gniazda jak orła, który musi nauczyć się latać” – przekonywała.

Młoda mama zdradza swoje szokujące metody wychowawcze. Powinna się wstydzić?

Leonardo DiCaprio

Fot. https://www.instagram.com/leonardodicaprio/

Niewątpliwe łączy ją z synem szczególnie silna więź, ponieważ Stalińska samotnie wychowywała Pawła. Do dziś nie chce wyjawić, kto jest jego ojcem. „To chyba największa tajemnica polskiego show biznesu” – stwierdził w „Rewii” jeden znajomych aktorki, która w jednym z wywiadów stwierdziła: „Paweł jest cudownie poczętym dzieckiem miłości. Nie wymyśliłam sobie ani nie planowałam samodzielnego macierzyństwa. Tak wyszło. Sama przeszłam przez okres ciąży, sama zawiozłam się do szpitala, żeby urodzić Pawła”.

„Przykleiła się do syna”

Problem z odcięciem pępowiny ma również Josh Hutcherson, któremu popularność przyniosła rola Peety Mellarka w przebojowym cyklu „Igrzyska śmierci”. „Matka zrobiła wszystko, żeby pomóc mi w spełnieniu marzeń” – tłumaczy gwiazdor w jednym z wywiadów, a później żartobliwie zdradza: „Mimo, że Los Angeles jest oddalone o tysiące kilometrów od mojego rodzinnego Kentucky, wciąż wierzę, że zanim zarosnę kurzem i utonę w brudnych ciuchach, zjawi się tutaj moja mama i wszystko posprząta”.

Bradley Cooper

Fot. https://www.instagram.com/bradley__cooper01/

Maminsynkiem jest też Bradley Cooper, od dawna uchodzący za jednego z najbardziej pożądanych gwiazdorów Hollywood. Jednak od czasu rozwodu z aktorką Jennifer Esposito w 2007 r., nie zamierza się ustatkować, choć media donoszą o kolejnych partnerkach pojawiających się u jego boku. Ostatnio Cooper spotyka się z supermodelką i byłą partnerką Cristiano Ronaldo, Iriną Shayk. Już kilka miesięcy temu gruchnęła informacja, że znana para planuje stanąć na ślubnym kobiercu, ale temat szybko przycichł.

Tabloidy spekulują, że jest to „zasługa” matki aktora, Glorii Campano, która wprowadziła się do jego mieszkania po śmierci męża. „Gotuje mu, pierze i sprząta. Niby wszystko jest w porządku, ale przykleiła się do swojego syna, jest bardzo zachowawcza i zaborcza. Przez to nie chce zapraszać kobiet do domu. Dopóki Gloria się nie wyprowadzi, nie ma szans na poważny związek” – mówi znajomy gwiazdora w „Star Magazine”.

Justin Bieber

Fot. https://www.instagram.com/justinbieber/

Bradley Cooper bardzo liczy się ze zdaniem matki. Kiedy okazało się, że ta nie akceptuje Jennifer Lopez, z dnia na dzień przestał spotykać się ze znaną piosenkarką. Gloria wciąż też dba o jego wizerunek. „Przegląda wszystkie gazety i jak tylko trafi na serię moich zdjęć w różnych tytułach, od razu dzwoni i pyta, czy nie mam więcej ubrań. Przecież w każdym materiale jestem tak samo ubrany” – żartuje aktor w jednym z wywiadów.

Za maminsynka długo uchodził też Justin Bieber, który twierdził nawet, że jest zazdrosny, gdy matka umawia się na randki. „Mam z tym problem, ale muszę się oswoić z tą sytuacją. Moja mama ma prawo do własnego życia” – mówił piosenkarz.

W ostatnim czasie ich relacje mocno się jednak ochłodziły, głównie za sprawą imprezowego trybu życia gwiazdora, który jednak zamierza to naprawić. „Nigdy nie chciałem rozczarować mamy, a wiem, że niestety tak się stało. Nie rozmawialiśmy ze sobą przez dłuższy czas, więc teraz musimy popracować nad odbudowaniem zaufania” – tłumaczy Justin Bieber.

RAF

Moje kilkuletnie dziecko ogląda porno

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie