Joanna Jędrzejczyk w czerwcowym numerze Shape

Kup magazyn już dzisiaj!
Joanna Jędrzejczyk w czerwcowym numerze Shape
31.05.2016

OKŁADKA: Bohaterką czerwcowego numeru SHAPE jest Joanna Jędrzejczyk. Ma wszystko. Mistrzowskie tytuły – sześciokrotna mistrzyni świata, czterokrotna mistrzyni Europy oraz pięciokrotna mistrzyni Polski w tajskim boksie, mistrzyni świata mieszanych sztuk walki MMA. Miliony fanów, wielką rodzinę, wypróbowanych przyjaciół i świetnego chłopaka. Superpodróże i duże, coraz większe pieniądze. Wszystko wywalczyła sama, własnymi pięściami. No, może poza chłopakiem – to on musiał zawalczyć…

PLUS: 8 lipca w Las Vegas Joanna Jędrzejczyk zmierzy się z Brazylijką Claudią Gadelhą. Na tę walkę czeka cały sportowy świat MMA i nie tylko!

W czerwcowym SHAPE także:

FITNESS

• Trening z Gwiazdą. Mocne uderzenie

Gdyby każda kobieta miała tyle energii i pewności siebie co Joanna Jędrzejczyk, świat byłby zupełnie innym miejscem. Możesz wejść w jej skórę chociaż na chwilę i wykonać trening, który z pewnością wniesie do twojego planu ćwiczeń coś nowego. W końcu kto zna się lepiej na robieniu formy niż mistrzyni świata w UFC?!

• Trening. Król kardio Burpee

To jedno ćwiczenie spala więcej kalorii i wzmacnia ciało lepiej niż jakikolwiek inny zestaw ruchów.

• Poradnik. Lato jedzie na rowerze

Znów cieplejszy wieje wiatr i nareszcie można wsiąść na rower. Nie w zimowej termoaktywnej odzieży, ale po prostu – na luzie...

• Poradnik. Dlaczego twój trening powinien trwać 50 minut

Niespełna godzina wystarczy, by zapewnić ci maksymalną formę, spalanie kalorii i korzyści zdrowotne. Sprawdź, dlaczego warto ćwiczyć sprytniej, a nie – ciężej.

KUCHNIA

• Menu FIT prezentuje Natalia Gacka

Natalii nie trzeba nikomu przedstawiać. Nie wszyscy jednak wiedzą, że Mistrzyni Świata Fitness jest też dietetykiem klinicznym. I nikt nie zaprezentuje lepiej zasad diety, która skutecznie buduje piękną sylwetkę i dobrą formę.

• Przepisy. Dla ochłody

Mrożony kremowy deser umili ciepły dzień. Przygotuj lody w domu z najlepszych składników i ciesz się ich smakiem bez poczucia winy!

• Pod lupą. Sposób na płaski brzuch

Badania pokazują jasno – włączając te produkty do codziennej diety, łatwiej stracisz centymetry w talii!

• Lekcja odchudzania. Kiedy waga stoi w miejscu

Każdego odchudzającego się czeka to samo. W pewnym momencie waga przestaje się zmniejszać – pojawia się efekt plateau. Nie trać wtedy nadziei, nie porzucaj diety i ćwiczeń, tylko skorzystaj ze sprawdzonych strategii działania!

ZDROWIE&PSYCHE

• Natura. Najlepszy dopalacz świata.

Kiedy jesteś zabiegana i zapracowana, porady typu: „Zrób sobie przerwę i popatrz na zielone”, mogą ci działać na nerwy. Ale kontakt z naturą faktycznie może zdziałać cuda! Tak odpoczynek, jak i sport na świeżym powietrzu pomagają oczyścić głowę z negatywnych myśli i zapanować nad stresem. To żaden New Age, tylko czysta biologia…

• Trening funkcjonalny. W życiowej formie

Czy to nie absurd, żeby dojeżdżać samochodem na siłownię kilka kilometrów, by potem na sztucznej, mechanicznej bieżni pokonać ten sam odcinek drogi? Na szczęście można prościej, naturalniej, bez przeciążania stawów i mięśni podczas pasywnych, nudnych ćwiczeń. Zdrowszym wyjściem wydaje się coraz modniejszy trening funkcjonalny.

URODA

• Hasło: lato!

Początek lata to czas, kiedy nowość goni nowość. Postanowiliśmy więc wybrać te najciekawiej zapowiadające się, ale wrócić też do sprawdzonych hitów. Zobaczcie, co poleca SHAPE!

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo