Czy Johnny Depp jest damskim bokserem?

Rozwód Amber Heard i Johnny`ego Deppa prawdopodobnie przejdzie do historii.
Czy Johnny Depp jest damskim bokserem?
Fot. ONS
31.05.2016

22 lata różnicy wieku, 15 miesięcy małżeństwa, 400 milionów dolarów do podziału. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że rozwód Amber Heard i Johnny`ego Deppa przejdzie do historii. Zwłaszcza że piękna aktorka nie przebiera w środkach i pokazuje się publicznie z siniakami na twarzy. „Mój mąż jest uzależniony od kokainy i alkoholu. Znęcał się nade mną” – powiedziała przed sądem. A potem wystąpiła o… zakaz zbliżania się Deppa na odległość mniejszą niż 100 jardów. W ubiegły piątek sędzia przyjął ten wniosek, a całe Hollywood wstrzymało oddech.

Czy ulubieniec Ameryki naprawdę jest alkoholikiem, narkomanem i damskim bokserem?

Niegrzeczny Johnny

Depp nigdy nie uchodził za anioła. Fanki kochały go zresztą za to, że wygląda jak niegrzeczny, niesforny chłopiec. Jego urok nie zmalał ani o trochę nawet wtedy, gdy związał się z francuską modelką i aktorką, Vanessą Paradis. Przez 14 lat para uchodziła za wzór do naśladowania, choć nigdy nie zdecydowali się na zalegalizowanie związku. „Ślub nie jest nam potrzebny do szczęścia. Nasza miłość jest tak silna, że żaden papier tego nie zmieni. Mamy dzieci, kochamy się, to jest najważniejsze” – powtarzali jak mantrę w wywiadach. Ich fani sądzili, że para będzie ze sobą do końca życia.

Johny Depp i Amber Heard

Fot. ONS

Sielanka skończyła się jednak w momencie, kiedy Depp zagrał w „Dzienniku zakrapianym rumem”. Na planie filmowym całkowicie stracił głowę dla młodziutkiej Amber Heard. Zadurzył się w pięknej kochance do tego stopnia, że… postanowił się z nią ożenić. Zostawił Vanessę i został mężem młodej aktorki.

Paradis przeżyła to do tego stopnia, że diametralnie zmienił się jej wygląd:

Nawet nie przypuszczacie, jak Vanessa Paradis zaniedbała się po rozstaniu z Johnnym Deppem! (ZDJĘCIA)

Ulubieniec Hollywood z miejsca stał się wrogiem publicznym numer jeden. Zarzucano mu kryzys wieku średniego, znieczulicę na emocje byłej partnerki i dwójki dzieci, zaślepienie ponętną Amber. On jednak robił dobrą minę do złej gry i z uśmiechem pozował na ściankach u boku znacznie młodszej żony.

Johny Depp i Amber Heard

Fot. ONS

Czy już wtedy między nim a Heard coś się psuło? Zgodnie z tym, co w sądzie zeznała aktorka, kryzys w ich małżeństwie trwał niemal od samego początku, a ona sama „prawie nigdy nie widywała go trzeźwego”.

Dlaczego więc na imprezach i promocjach filmów przytulała się do niego i uśmiechała od ucha do ucha? Czy szczęście można zagrać aż tak wiarygodnie?

Sprytna Amber

Kiedy zdjęcia posiniaczonej Heard obiegły Internet, sceptycy przypomnieli niechlubną sytuację sprzed kilku miesięcy. Żona Johnny`ego Deppa sfałszowała wówczas dokumenty przewozowe swoich psów i nielegalnie przetransportowała je do Australii, gdzie przebywał już jej mąż.

Zobacz także: Ile waży Amber Heard?

Johny Depp i Amber Heard

Fot. ONS

Cała intryga wyszła na jaw, gdy w Sieci pojawiły się fotografie aktora i jego zwierząt. Amber zarzucono fałszerstwo i bezmyślność, a zwierzęta, które trafiły do Australii bez ważnej karty szczepień od lekarza weterynarii, mogły nawet zostać uśpione.

„Skoro Heard była zdolna podrobić dokumenty psów, to równie dobrze może kłamać w sprawie pobicia” – twierdzą obrońcy Deppa.

Jak było naprawdę?

Sprawa w toku

Każdego dnia Internet zalewają nowe doniesienia w sprawie rozwodu Amber i Johnny`ego. Piękna blondynka przyzwyczaiła wszystkich do tego, że jest zazwyczaj perfekcyjnie umalowana, uczesana i ubrana. Jej widok w skromnej, czarnej sukience, w dodatku bez makijażu, mógł zatem zszokować. Jej histeryczny wybuch płaczu w samochodzie – tym bardziej.

Johny Depp i Amber Heard

Fot. ONS

Niektórzy uważają, że to jedynie gra na pokaz. „Chce opinii publicznej wmówić, że jest biedna i poszkodowana, bo żyła z tyranem. Jest lepszą aktorką niż wszystkim się wydaje” – piszą Internauci. Są jednak i tacy, którzy jej bronią: „Nie wiadomo, co działo się u nich za zamkniętymi drzwiami. Na ściankach miłość i szczęście, a w domu być może rozgrywała się tragedia. Nie można bronić Deppa tylko dlatego, że jest lubianym aktorem. Bardzo prawdopodobne, że po alkoholu i narkotykach mogło mu odbijać”.

Po stronie obrońców Johnny`ego stanęła niespodziewanie jego była partnerka, Vanessa Paradis: „Johnny Depp jest ojcem dwójki moich dzieci, jest wrażliwą, kochającą i kochaną osobą. Wierzę z całego serca, że zarzuty rzucane przeciw niemu są fałszywe. Przez te lata, kiedy znam Johnny`ego, nigdy nie stosował wobec mnie przemocy, a to wszystko w ogóle nie przypomina mężczyzny, z którym spędziłam 14 cudownych lat”.

Johny Depp i Amber Heard

Fot. ONS

Lily-Rose Depp również postanowiła publicznie wesprzeć ojca. Na swoim instagramowym profilu zamieściła zdjęcie z dzieciństwa, które podpisała: „Mój tata jest najsłodszą i najbardziej kochaną osobą, jaką znam. Zawsze był cudownym ojcem dla mnie i mojego brata. Każdy, kto zna go osobiście, ma o nim identyczne zdanie”.

Tymczasem Heard wciąż utrzymuje, że jest w posiadaniu nagrań obciążających jej męża. Podobno znajdują się na nich ataki szału Deppa, który w napadach agresji potrafił niszczyć wszystko wokół.

Czy zazdrość o młodą żonę prowokowała go do używania siły? A może załamał się po śmierci swojej ukochanej matki? Póki co jedno jest pewne: ani on, ani Amber nie zrezygnują z walki o 400 milionów dolarów. Tym bardziej, że przed ślubem nie podpisali intercyzy.

Jak myślicie, kto z tej dwójki kłamie?

Komentarze (19)

Ocena: 4.79 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2016 01:18
A ja sądzę, że to on kłamie. Potrafił zrobić takie świństwo Vanessie, widać, że nie szanuje kobiet.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2016 19:14
Wszyscy faceci są tacy sami, bez wyjątku! Najpierw mówią jak to cię kochają i zrobią dla ciebie wszystko. A potem wychodzą z nich ich najgorsze, prymitywne i samcze popędy! Wykorzystują kobiety po to aby zaspokoić swoje popędy! Kompletnie nie liczą się z uczuciami i emocjami kobiet! Miłość - istnieje tylko w filmach i książkach, a nie w prawdziwym życiu! Bronicie go bo jest znany, gdyby był zwykłym Kowalski wieszaly byście na nim psy! To, że jest znany nie oznacza, że jest idealny. Jest taki sam jak większość facetów! Mamy XXI wiek, kobiety mają pełnie praw publicznych, przynajmniej w większości krajów. A wy zachowujecie się tak jakby nadal był XIX wiek i bez zgody mężczyzny nic nie mogłybyscie zrobić! I nadal boicie się mężczyzny- swojego pana i władcy. Jest XXI wiek a nie XIX. A alkohol, narkotyki czy śmierć bliskiej osoby, nie są usprawiedliwieniem dla przemocy!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2016 17:05
Zrobiła z niego idiotę i on jej na to pozwolił. Jego kariera leży od kiedy z nią jest. Pewnie wykorzysta wszystkie sztuczki, aby się wypromować i zabrać jego kasę. 22 lata różnicy, ble...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2016 16:47
Za czasów Noego... bla bla bla
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2016 15:00
mi sie wydaje, ze Depp sie zalamal po smierci matki. moze faktycznie cos wypil przez to, wiec emocji bylo jeszcze wiecej. wiadomo, jesli czlowiek jest pijany to bardzo szybko sie irytuje, wszystko bierze na powaznie, wiec pewnie ona go wkurzyla celowo, bo miala to zaplanowane. on podniosl na nia reke, a ta to nagrala... ciekawa jestem dlaczego depp nie wypowie sie w tej sprawie? a czemu amber chodzi taka zadowolona. co jak co, piekna kobieta. i ma niezly tupet
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo