SONDA: Kto Twoim zdaniem jest Agentem?

Antek Królikowski, Hubert Urbański czy Macademian Girl?
SONDA: Kto Twoim zdaniem jest Agentem?
Fot. ONS
05.05.2016

Kiedy TVN wyemitował pierwsze odcinki nowego show „Agent – Gwiazdy”, w mediach szybko pojawiła się informacja, że tytułowym agentem jest Dominika Tajner. Wniosek został wysnuty na podstawie zdjęć celebrytów, którzy tuż po odpadnięciu z programu uaktywniali się ponownie na swoich instagramowych profilach.

Po kilku tygodniach żona Michała Wiśniewskiego została jednak wyeliminowana z show i pogłoski o jej kluczowej roli w tej produkcji zostały uznane za nieprawdziwe. Zatem skoro agentem nie jest Tajner, to kto nim jest?

Internauci podejrzewali, że ta funkcja przypadła w udziale Joannie Jabłczyńskiej, ale i ona odpadła z programu. Po wtorkowym odcinku możliwości są trzy: agentem jest Antek Królikowski, Hubert Urbański lub Tamara Gonzalez-Perea.

Zobacz także: Tak MARGARET wygląda bez makijażu! (Jak prezentuje się bez podkładu, pudru, szminki i bronzera?)

agent gwiazdy

Fot. ONS

Widzowie, którzy stawiają na Królikowskiego, argumentują swój wybór tym, że Antek „został cudownie przywrócony do programu w drugim odcinku”, podczas gdy inni uczestnicy nigdy nie mieli szans na powrót do show. „Przypadek? Raczej nie!” – piszą internauci.

Poza tym nie da się ukryć, że młody aktor niemal przy każdym zadaniu lubi namieszać i… nawet się z tym nie kryje. Mąci, wchodzi w jawne sojusze, myli tropy… Nie bez znaczenia jest również fakt, że to właśnie jemu została powierzona funkcja skarbnika.

agent gwiazdy

Fot. ONS

Z kolei zwolennicy teorii, że to Hubert Urbański jest agentem, powołują się na jego niesamowitą zdolność blefowania, którą w mistrzowski sposób pokazywał już w „Milionerach”.

Czy Angelina Jolie ma anoreksję? Jeszcze nigdy nie była tak chuda…

Prezenter jest również na ogół milczący, co także mogłoby wskazywać na to, że jest agentem – nie rzuca się nikomu w oczy, pozostaje w cieniu, rzadko wychodzi na pierwszy plan. I – co najważniejsze – nie pali się do wykonywania zadań, dzięki którym pula pieniędzy w kasie wciąż ma rosnąć.

agent gwiazdy

Fot. ONS

Nie brakuje również takich osób, które obstawiają, że agentem jest Macademian Girl. Drobna, niepozorna blogerka od kilku odcinków udowadnia, że świetnie sprawdza się w roli lidera. Uważnie patrzy na ręce pozostałym uczestnikom, analizuje ich zachowania i wykorzystuje je w korzystny dla siebie sposób. Czy sojusz z Antkiem, który przez resztę uczestników uważany jest za agenta, nie jest w jakiś sposób mistrzowskim posunięciem? Z pewnością.

A Wy kogo obstawiacie? Nie możemy się doczekać Waszych komentarzy!

Zobacz także: Kto zachwycił na tegorocznej Met Gali?

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2016 19:15
Ta zezowata brzydula- Tamara!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2016 10:12
Tamara zawarła pakt z Antkiem ,powiedzieli sobie kto jest agentem a pózniej podziela sie wygrana
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2016 09:47
Hubert!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2016 14:46
Tamara to agent-a Antek wygra progam bo Tamara mu powiedziala o tym i on robi wszystko aby zmylic innch.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2016 12:52
Tamara, widać to od dawna na kilometr!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie