Magdalena Soszyńska na okładce najnowszego numeru CKM. Seksowna?

Gorąca tancerka z „Tańca z gwiazdami” w klimatycznej sesji.
Magdalena Soszyńska na okładce najnowszego numeru CKM. Seksowna?
Fot. mat. prasowe
14.03.2016

W KWIETNIOWYM WYDANIU:

NA OKŁADCE: MAGDA SOSZYŃSKA – gorąca tancerka „Tańca z gwiazdami”! Klimatyczna sesja, która jest nagrodą pocieszenia dla wszystkich, którzy nie mogą pogodzić się z faktem, że już odpadła w tej edycji...

WYWIAD NUMERU:

RYTMUS – gwiazda rapu w Czechach i na Słowacji, ale też kultowa postać dla polskich fanów hip-hopu. Rytmus odwiedził nas w Warszawie i opowiedział m.in. o podrywaniu kobiet, rozbijaniu BMW oraz swoim sposobie na dostatnie życie

TEMATY NUMERU:

JAMES PATTERSON – słynny autor kryminałów mówi nam, co sądzi o zbrodni doskonałej, skąd bierze pomysły na swoje książki oraz dlaczego nie przejmuje się krytyką.

DOMOWY WARSZTAT – 15 rzeczy, które każdy mężczyzna powinien potrafić zrobić dobrze w domu i w zagrodzie – oraz kapitalne narzędzia, które będą mu w tym pomocne.

WIELKI TEST POZYCJI SEKSUALNYCH– 20 odjechanych sekspozycji w łóżku i jego okolicach, które pomogą ci odgonić nudę w twoim życiu intymnym. Albo nie pomogą, co sprawdzili na sobie nasi testerzy.

TOP GEAR OD KUCHNI – fragmenty wspomnień Richarda Portera, wieloletniego scenarzysty najsłynniejszego programu motoryzacyjnego świata, które zdradzają zakulisowe szczegóły powstawania „Top Gear”.

DAWID PODSIADŁO – z piosenkarzem, a także znanym z suchych żartów komikiem-amatorem, rozmawiamy mniej o muzyce, a więcej o grach, cyckach i Fordzie Mustangu.

WIDZIAŁY GAŁY, CO DZIARAŁY– lubimy dobre tauaże, ale nie znosimy takich, które są głupie. Zamieszczamy przegląd najdurniejszych dziar u innych, abyś ty uniknął błędu ich powtórzenia.

FOOTBALL NA KÓŁKACH – fotorelacja z meczu futolu amerykańskiego na... deskach elektrycznych. Przed redaktorami CKM nikt nigdy tego nie próbował. Czy ktoś odważy się powtórzyć to po nas?

JAK WYDAĆ 500 ZŁOTYCH – ...zaoszczędzone dzięki temu, że w prezencie od rządu dostałeś forsę za drugie dziecko.

I JAK CO MIESIĄC W CKM

NIEKRYTY KRYTYK – felieton, a właściwie... opowieść wielkanocna.

MĘSKA MODA – nowe męskie kolekcje prezentuje Bartosz Giemza, mistrz ekstremalnych wyścigów rowerowych.

Kwietniowy CKM dostępny w sprzedaży od 15-go marca 2016 roku w łącznym nakładzie 47 000 egz., cena 8,99 zł (w tym 8% VAT).

Zaglądajcie również na ckm.pl

Komentarze (2)

Ocena: 4.5 / 5
Anonim (Ocena: 4) 06.04.2016 12:15
CKM tak photoshopuje dziewczyny, że ledwo przypominają siebie...
odpowiedz
hehehe (Ocena: 5) 14.03.2016 16:11
fajna laska z niej
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo