Sławne dziewice: 6 gwiazd, które zachowały czystość do ślubu

Takich nazwisk z pewnością się nie spodziewałaś!
Sławne dziewice: 6 gwiazd, które zachowały czystość do ślubu
Fot. FameFlynet
22.12.2015

Kiedy nasze babcie były młodymi dziewczynami, dziewictwo było czymś naturalnym. Nikt się nie dziwił, że to właśnie w noc poślubną następował pierwszy raz świeżo upieczonych małżonków. Nasi rodzice poszli o krok dalej. Dla ich pokolenia seks przestał być tabu, ale większość kobiet czekała z utratą cnoty przynajmniej do ukończenia pełnoletniości.

Zupełnie inaczej jest dzisiaj. Nikogo już nie dziwią 15-latki w ciąży, czy 13-letnie dziewczynki, które ochoczo bawią się na imprezach w słoneczko. Gdzieś po drodze zatracił się system wartości, który sprawiał, że kobiety traktowały same siebie z szacunkiem.

Tym bardziej na podziw zasługują te osoby, które wbrew panującej modzie na seks wszędzie i z byle kim, były w stanie zachować dziewictwo do ślubu. Na liście takich kobiet (i mężczyzn!) znalazło się kilka popularnych gwiazd, po których na pewno nie spodziewałybyście się takiej decyzji.

Tylko spójrzcie!

sławne dziewice

Fot. FameFlynet

Serena Williams

Zarówno Serena, jak i jej siostra Venus, podkreślają na każdym kroku, że wychowały się w rodzinie, w której wartości chrześcijańskie są niezwykle mocno zakorzenione. Z tego względu kobiety twierdzą, że zostaną dziewicami do ślubu. I choć nikt im nie wierzy, one uparcie mówią, że pierwszy raz mają jeszcze przed sobą.

sławne dziewice

Fot. FameFlynet

Adriana Lima

Jeden z najseksowniejszych Aniołków Victoria`s Secret wszech czasów, kojarzy nam się dzisiaj głównie z rozbieranymi sesjami i eksponowaniem ponętnego ciała. Mało kto wie natomiast, że zjawiskowa modela straciła dziewictwo dopiero w 2009 roku, kiedy wyszła za Marco Jaricia. Para spotykała się ze sobą od 2006 roku, więc każdy, komu się wydaje, że zakochani pobrali się błyskawicznie tylko po to, by wreszcie skonsumować swój związek, są w błędzie. Randkowanie trwało przecież niemal trzy lata!

sławne dziewice

Fot. FameFlynet

Jessica Simpson

Piosenkarka zachowała cnotę aż do dnia ślubu. W 2002 roku poślubiła Nicka Lachey, z którym niestety kilka lat później się rozwiodła. – To, że straciłam dziewictwo już jako żona, napełnia mnie największą dumą. Nie każdy ma w sobie tyle silnej woli. Mnie się udało i nie żałuję – mówiła w wywiadach.

sławne dziewice

Fot. FameFlynet

Kevin Jonas

Członek zespołu The Jonas Brothers został prawiczkiem aż do dnia ślubu. Co ciekawe, jego bracia również w wywiadach podkreślali, że chcieliby z pierwszym razem zaczekać na „tę jedyną”. Udało się to tylko Kevinowi.

sławne dziewice

Fot. FameFlynet

Zac Hanson

Najmłodszy z braci Hanson również deklaruje, że zaczeka z seksem do ślubu. Ciekawe, czy uda mu się wytrwać…

sławne dziewice

Fot. FameFlynet

Tina Fey

Aktorka w jednym z wywiadów przyznała, że dziewictwo straciła dopiero w wieku 24 lat, kiedy wyszła za mąż. – Jest mi z tym świetnie – dodała.

Komentarze (6)

Ocena: 4.33 / 5
Kerim (Ocena: 5) 24.12.2015 23:41
Nie dziwota , że się rozwidła!!!! Może ma pochwicę??? To nalezy sprawdzić przed a nie po!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2015 12:08
Nie widzę w tym sensu i tyle
odpowiedz
Bledy (Ocena: 5) 22.12.2015 10:17
Zac Hanson,
odpowiedz
Bledy (Ocena: 1) 22.12.2015 10:16
Kto to w ogóle pisze? Zero kompetencji. Zac Janson ma czekać do ślubu?Pozwólcie, że zacytuję, "ciekawe, czy uda mu się wytrwać"... Przecież on od 2006 roku jest w związku małżeńskim.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2015 08:59
trzeba spróbować mleka, zanim kupi się krowę
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo