Która polska gwiazda ma takie CHUDE NOGI?

Spróbujcie zgadnąć!
Która polska gwiazda ma takie CHUDE NOGI?
Fot. ONS
28.09.2015

Zazdrościmy gwiazdom sławy, pieniędzy i nienagannego wyglądu. Wydaje nam się, że ich życie przypomina bajkę. Zapominamy jednak, że codzienność celebrytów daleka jest od ideału - żyją przecież w ciągłym stresie, czy ich kariera dalej będzie się toczyć tak, jakby chcieli, czy też pewnego dnia znikną z showbiznesu na dobre.

Gwiazdy płci żeńskiej są przy tym szczególnie narażone na „wyjście z obiegu”. Zwłaszcza gdy któraś z nich zachodzi w ciążę i poświęca się macierzyństwu. A jeśli do tego nie uda jej się szybko zrzucić nadprogramowych kilogramów, medialna katastrofa gotowa.

Pewnie dlatego większość celebrytek już kilka dni po porodzie stara się wrócić do pracy i nienagannej figury. Dziennikarka, której poświęciliśmy dzisiejszy artykuł, schudła błyskawicznie po urodzeniu córki. Jej sylwetka jest obecnie wyjątkowo smukła.

Ostatnio na jednym z eventów przykuły uwagę zwłaszcza jej długie, szczuplutkie nogi.

Rozpoznajecie, o kogo chodzi?

Anna Wendzikowska

Fot. ONS

Czyje to nogi?

Anna Wendzikowska

Fot. ONS

Czyje to nogi?

Anna Wendzikowska

Fot. ONS

Czyje to nogi?

Anna Wendzikowska

Fot. ONS

Anna Wendzikowska

Komentarze (6)

Ocena: 3.17 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2015 14:02
Bardzo ladne nogi i nie sa wcale chude.
odpowiedz
Clash (Ocena: 1) 28.09.2015 13:27
Normalne nogi, po prostu dość umięśnione.
odpowiedz
Marta (Ocena: 2) 28.09.2015 11:46
Poje*alo Cie? Idealne nogi to np. U Niny Dobrev, Seleny Gomez, Jennifer Aniston, itp. Itd nie wiem co tu moze sie podobac zwykle patyki -,- nic ladnego tu nie widze, lydko sa grubsze od gornej czesci nog wiec to nie jest normalne idealne i proste nogi sa wtedy gdy 3 razy sie ze soba stykaja w innych miejscach i ze tak powiem maja 3 przerwy miedzy nogami, tu nie ma zadnej to nie dosc ze jest za chuda, za koscista to jeszcze ma krzywe po prostu kolejny wieszak i inteligemcja ta kobita nie grzeszy faktycznie idealne -,-
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2015 11:28
chude??? to są chude nogi?? To są idealne nogi!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 28.09.2015 10:04
Anna Wendzikowska
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo