Jak gwiazdy wyglądałyby na starość, gdyby nie korzystały z medycyny estetycznej?

Idziemy o zakład, że żadna z nich nie zestarzeje się z godnością.
Jak gwiazdy wyglądałyby na starość, gdyby nie korzystały z medycyny estetycznej?
23.09.2015

Kiedy ludzie są młodzi i piękni, wydaje im się, że nigdy nie wstrzyknęliby sobie kwasu hialuronowego, nie naciągnęli zwisającej skóry, nie podnieśli opadających powiek. Czas okazuje się jednak działać na naszą niekorzyść. Lata mijają bezlitośnie, na twarzy pojawia się coraz więcej zmarszczek i efekt jest taki, że część z nas decyduje się na wizytę w gabinecie medycyny estetycznej.

W przypadku gwiazd chęć zatrzymania młodego wyglądu na dłużej uwarunkowana jest pracą. Nie chcą wypaść z obiegu, więc ostrzykują się regularnie i choć na jakiś czas udaje im się oszukać metrykę.

Jednak co by było, gdyby celebryci starzeli się z godnością, unikając jakichkolwiek zabiegów?  Te fotomontaże są najlepszą odpowiedzią na to pytanie!

Mila Kunis
Natalie Portman

Natalie Portman

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence

Daniel Craig

Daniel Craig

David Beckham

David Beckham

Angelina Jolie
Reese Witherspoon

Reese Witherspoon

Kim Kardashian
Charlie Sheen

Charlie Sheen

George Clooney

George Clooney

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.01.2018 15:24
Warto robić zabiegi nawet profilaktycznie, jak są zrobione dobrze, to nawet nikt nie zauważy różnicy, jedynie zauważą, że twarz wygląda na bardziej wypoczętą, promienną. Ja korzystam jako modelka w www.ollie.pl, super efekty, bardzo polecam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2015 23:41
Wszystkich przerobili calkiem ok ale przy Kim sie nawet nie postarali
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2015 22:20
Ja tez nie chce być pomarszczona jak sliwka ,i jak będę miała szanse z tej medycyny skorzystać ,to oczywiście bez wahania to zrobie ,tylko wybiorę jak najmniej drastyczny sposób.(godność i starzenie się ,starość jest straszna).
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2015 02:58
co to znaczy starzec sie z godnoscia? ja tam wole sie ładnie starzec,nie jak stara lampucera,ale tez nie jak baba,ktorej wszystko jedno. na pewno bede korzystac z medycyny estetycznej,jesli tylko bedzie mnie stac
odpowiedz

Polecane dla Ciebie