Najdziwniejsze buty gwiazd prosto z czerwonego dywanu!

Gdzie jest granica pomiędzy ekstrawagancją a desperacką próbą zaszokowania odbiorców?
Najdziwniejsze buty gwiazd prosto z czerwonego dywanu!
30.06.2015

Jeśli chodzi o modę na czerwonym dywanie, niektóre gwiazdy zrobią wszystko, by zwrócić na siebie uwagę. Nie zawsze pozostawiają jednak  po sobie pozytywne wrażenie. Gdzie jest granica pomiędzy ekstrawagancją a desperacką próbą zaszokowania odbiorców? Oceńcie to same, zaglądając do naszej galerii pełnej najdziwniejszych butów, w których gwiazdy kiedykolwiek pojawiły się podczas oficjalnych imprez!

1. Lady Gaga

Lady Gaga zaszokowała wszystkich swoją kreacją, stworzoną z kawałków mięsa, podczas rozdania nagród VMA Awards, w 2010 roku. Jej szpilki, stworzone przez Franca Fernandeza, zostały uszyte ze steków. Do dzisiaj żadna gwiazda nie zdołała przyćmić Gagi. Trudno bowiem wyobrazić sobie coś gorszego niż ta suknia. 

 

Daphne Guinness

3. Daphne Guinness

Ikona stylu i artystka jako jedna z pierwszych pojawiła się w kultowych butach Alexandra McQueena na czerwonym dywanie. I choć na wybiegu wciąż mamy szansę obserwować wiele ekstrawaganckich trendów, trzeba przyznać, że te niebotycznie wysokie szpilki są prawdziwym arcydziełem.

>>>

Sarah Jessica Parker

4. Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker nie boi się kontrowersyjnych trendów. Udowodniła to podczas premiery filmu Jak ona to robi?, zakładając szpilki Christina Louboutina, imitujące łapy lwa. 

>>>

Willow Smith

5. Willow Smith

Buty i spodnie w jednym? Jak widać, to możliwe! Trzeba przyznać, że Willow Smith wyglądała niezwykle uroczo podczas 23. edycji Kids` Choice Awards.

>>>

Ashanti

6. Ashanti

Ashanti zdecydowała się na wyjątkowo wulgarne buty podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody w 2011 roku. Sandały zostały zaprojektowane przez Massimo Dogana.

>>>

Angelina Jolie

7. Angelina Jolie

Christian Louboutin zaprojektował te buty specjalnie dla Angeliny. Jolie promowała w nich film Czarownica, w którym zagrała główną rolę.

>>>

Nicki Minaj

2. Nicki Minaj

Minaj starała się jednak dorównać królowej popu! W 2011 roku, podczas VMA Awards, ubrała więc na siebie kostium, inspirowany kreskówkami, Harajuku i zabawkami. Minaj zrezygnowała również tego wieczoru ze szpilek i postawiła na długie skarpety w równie groteskowym i kiczowatym stylu.

>>>

Helena Bonham Carter

8. Helena Bonham Carter

Aktorka postawiła na nieco dziwny look podczas rozdania Złotych Globów w 2011 roku. Suknię od Vivienne Westwood zestawiła z butami w dwóch różnych kolorach. Bonham uargumentowała później swój wybór słowami: Dla mnie moda to przede wszystkim zabawa, dlatego wolę się przebierać, niż ubierać. 

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo