Maksymalne zbliżenia na twarze gwiazd! (Włosy, pryszcze, zaskórniki...)

Nas najbardziej zszokowała twarz Kate Upton. A was?
Maksymalne zbliżenia na twarze gwiazd! (Włosy, pryszcze, zaskórniki...)
16.06.2015

Myślisz, że większość gwiazd może pochwalić się doskonałą cerą? Nic bardziej mylnego! Jak się okazuje, nie wszystko da się ukryć pod grubą warstwą makijażu…

Wiele z nas błędnie zakłada, że gwiazdy zawsze prezentują się idealnie. Nic ma się w sumie czemu dziwić, skoro media wciąż zasypują nas zdjęciami smukłych sylwetek i idealnych krągłości, a także ujęciami twarzy gwiazd, pozbawionych jakichkolwiek niedoskonałości.

Fotografie te jednak dalekie są od rzeczywistości. Najlepszym dowodem na to jest wypowiedź Cameron Diaz sprzed kilku lat. Piękna aktorka powiedziała kiedyś, że w prawdziwym życiu ma prawdziwy trądzik. Sławne modelki, piosenkarki i aktorki mają jednak ten komfort, że wszystkie ich zdjęcia są poddawane obróbce, która niweluje widoczność jakichkolwiek niedoskonałości. Ponadto nad ich wyglądem czuwa sztab specjalistów. Makijażyści nie oszczędzają na kosmetykach, gdy przygotowują gwiazdy do wyjścia na czerwony dywan. Gruba warstwa podkładu, rozświetlacz, bronzer i korektor mają za zadanie ukryć pewne skazy i uwydatnić walory. Często także tworzą w ten sposób pewną iluzję.

Na pierwszy rzut oka te metody kosmetyczne rzeczywiście przynoszą pożądane rezultaty. Jednak zupełnie odwrotne wrażenie odnosi się, patrząc przez obiektyw aparatu, ustawiony na maksymalne zbliżenie. Dopiero wtedy widać bowiem, jak naprawdę prezentuje się skóra gwiazd!

W naszej galerii znajdziecie ujęcia, prezentujące gwiazdy w ich prawdziwej odsłonie. To najlepszy dowód na to, że znani aktorzy i popularne modelki to także normalni ludzie, którzy miewają pewne niedoskonałości, przebarwienia czy grudki. Przestańmy więc raz na zawsze wierzyć w to, że gwiazdy są perfekcyjne. Ideały tak naprawdę nie istnieją. I bardzo dobrze!

Na zdjęciu poniżej: Katy Perry

 

Kate Moss

2. Kate Moss

Mariah Carey

3. Mariah Carey

 

Rihanna

4. Rihanna

Miley Cyrus

5. Miley Cyrus

Mila Kunis

6. Mila Kunis

 

Jennifer Aniston

7. Jennifer Aniston

Olivia Wilde

8. Olivia Wilde

Selena Gomez

9. Selena Gomez

Eva Longoria

10. Eva Longoria

Tom Cruise

11. Tom Cruise

Angelina Jolie

12. Angelina Jolie

Naomi Campbell

13. Naomi Campbell

Candice Swanepoel

14. Candice Swanepoel

Kate Upton

15. Kate Upton

Polecane wideo

Komentarze (26)
Ocena: 4 / 5
Bogna (Ocena: 5) 24.04.2018 16:08
Wiadomo, że to tacy sami ludzie jak i my więc czemu nie mieliby mieć trądziku. Mi pomogły kosmetyki z serii Acnerose. Są doskonałe przede wszystkim na trądzik różowaty, który dopada najczęściej dorosłych. Teraz mam nawet lepszą cerę niż niektóre gwiazdy :P
odpowiedz
Phoe (Ocena: 1) 18.02.2018 06:57
Zmanipulowaliście w odwrotną stronę, a kobiety te wasze bzdury łykają, myśląc, że się dowartościowały. Kontrast zdjęć jest okrutny, przez co każda twarz wygląda kilka razy gorzej niż w rzeczywistości. Widać to po całości zdjęć. Nie dziwię się, że nawet najdrobniejszy detal urasta do rozmiarów gigantycznego problemu. Równie dobrze można wziąć lupę, nałożyć filtr wyostrzający i voilà - każda kobieta wygląda jak paszczur. Prawda jest taka, że gwiazdy wyglądają tak jak my - pięknie w większym lub mniejszym stopniu, ale nie bez niedoskonałości w kolorycie skóry, lekkich zmarszczek czy wyprysków. Nie ma powodu się podniecać, że wszystkie gwiazdy to maszkary, bo nie jest to prawdą.
odpowiedz
$liczna89 (Ocena: 5) 11.07.2015 18:16
Katty Perry - MASAKRA.
odpowiedz
k (Ocena: 1) 20.06.2015 01:16
tak,tak. jako fotograf mogę powiedzieć coś innego- jedna funkcja w najprostszym programie do obróbki zdjęć i nawet zdjęcie nacudniejszej modelki będzie tak wyglądać, bo ta funkcja ,, wyciąga,, ze strojoną siłą niedoskonałości,zwłaszcza na takich zbliżeniach. ludzie,ludzie,myślicie,że tu debile zaglądają?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2015 21:01
Nic nadzwyczajnego, większość ludzi ma taką fakturę skóry, o ile koloryt makijażem wyrównasz, to nieregularności tylko się uwydatnią pod dużą warstwą pudrów. Dla mnie nic nadzwyczajnego, część ok całkiem, jak Angelina. Upton wąsik powinna zrobić i tyle w sumie. Jedyne, co mnie przeraziło, to ujęcie biednej Seleny :D Bez przesady... :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie