Te gwiazdy nie chcą się odchudzać! Duże jest piękne?

Niezależnie od rozmiaru, który noszą i tego, co na ich temat wypisuje kolorowa prasa i hejterzy, czują się świetnie w swojej skórze.
Te gwiazdy nie chcą się odchudzać! Duże jest piękne?
20.04.2015

Świat show-biznesu bywa naprawdę okrutny. Tłumy paparazzi czekają na jedno małe potknięcie i gorszą stylizację, które wzbudzą sensację w mediach. Gwiazdy żyją przez to w nieustannym stresie i muszą naprawdę uważać na to, jak wyglądają. Niejedną z nich doprowadziło to na skraj załamania, na szczęście pośród wielu celebrytek znajdują się też te, które mają bardzo zdrowe podejście do swojego ciała.

Niezależnie od rozmiaru, który noszą i tego, co na ich temat wypisuje kolorowa prasa i hejterzy, czują się świetnie w swojej skórze, ponieważ mają pasję. Oto 8 gwiazd, które nie mają żadnych kompleksów, chociaż zdaniem niektórych `uprzejmych` internautów powinny je mieć.

Zobaczcie, jak radzą sobie z negatywnymi komentarzami na swój temat.

1. Adele

W odpowiedzi na krytykę dotyczącą jej wagi, Adele zawsze odpowiadała, że jest naprawdę szczęśliwa ze swoją tuszą, bo nigdy nie chciała wyglądać jak modelki z okładek magazynów. Dodała też, że reprezentuje większość kobiet i jest z tego naprawdę dumna.

 

Demi Lovato

2. Demi Lovato

Kiedy Demi wróciła na czerwone dywany po wielomiesięcznym odwyku, natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy dotyczących jej wagi. W odpowiedzi Levato napisała: Zgadnijcie co! Jestem ZDROWA i szczęśliwa, ale wy najwyraźniej nie jesteście, jeśli macie problem z moją wagą!

Gabourey Sidibe

3. Gabourey Sidibe

Po rozdaniu Złotych Globów w 2014 roku Gabourey odpowiedziała na hejterskie komentarze dotyczące jej tuszy najbardziej epickim tweetem w historii: Do osób, które piszą wredne komentarze na temat mojego wyglądu na czerwonym dywanie, przepłakałam z tego powodu całą noc lecąc prywatnym odrzutowcem do pracy moich marzeń. 

Jessica Simpson

4. Jessica Simpson

Podczas ciąży w 2012 roku Jessikę zalała fala krytyki dotyczącej dużego rozmiaru jej ubrań. Po urodzeniu dziecka gwiazda powiedziała: Myślę, że jeśli kobieta jest w ciąży i nosi w sobie nowe życie, powinna mieć pełne prawo jeść cokolwiek chce tak długo, jak jest zdrowa. Dlatego nie pozwoliłam mediom przeszkodzić mi w przeżywaniu najszczęśliwszych chwil w moim życiu!

Kelly Clarkson

5. Kelly Clarkson

Po tym jak Katie Hopkins, brytyjska prezenterka telewizyjna zażartowała, że Kelly zjadła piosenkarzy w swoich chórkach, Clarkson odpowiedziała: Jestem wspaniała, więc to mnie nie obchodzi. W następnym wywiadzie dla The Ellen DeGeneres Show dodała: Chodzi o to, że jesteś, kim jesteś, ale to nie oznacza, że będziesz taka zawsze. Czasami jestem bardziej wysportowana, bo ćwiczę kickboxing, a czasami nie, bo wolę wypić kieliszek wina.

Khloé Kardashian

6. Khloé Kardashian

Jedna z sióstr Kardashian otrzymała wiele negatywnych komentarzy na temat swojego wzrostu i wagi, nawet... od swojej mamy! Dlatego w programie Z kamerą u Kardashianów nalegała na to, aby nikt nigdy nie krytykował innych za jego ciało i powtarzała to, kiedy jej brak Rob znalazł się w ogniu krytyki po przybraniu kilku kilogramów. Khloe napisała wtedy na swoim Twitterze: Jak płytka jest część z was! Krytykowanie innych za ich wygląd jest chore, czas dorosnąć!

Lady Gaga

7. Lady Gaga

Kiedy Gaga wrzuciła to zdjęcie na swój Instagram, otrzymała setki negatywnych komentarzy na temat tego, jak bardzo przytyła. Odpowiedziała jednak, że czasami na brzuszek, czasami nie ma, ale na świecie są ludzie, którzy cierpią z powodu głodu! Po wszystkim dodała coś naprawdę istotnego i napisała, że wolałaby być gruba niż... płytka. Dla osoby, która cierpiała z powodu bulimii to naprawdę mocne wyznanie, brawo!

 

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
anonimek (Ocena: 5) 24.04.2015 19:52
Lovato gruba? chyba was porypało
odpowiedz
Klara (Ocena: 5) 20.04.2015 22:38
Najważniejsze żeby lubić i akceptować siebie. Moim zdaniem większości osób po prostu się nie chce odchudzać. Chociaż nie zawsze osoby z nadwagą źle się odżywiają. Jestem dietetykiem, po szkole policealnej i przychodzą do mnie często osoby, które zmieniają dietę a i tak ciężko im się chudnie. Dużą rolę odgrywają jednak geny. Ale wiadomo, im większe chęci tym większy sukces.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2015 01:30
Kelly Clarkson to taki typ co z kilogramami brzydnie, niektóre dziewczyny wyglądają ładnie nawet jak przytyją a ona wygląda wręcz jak Fiona. Bardzo źle. Lady Gaga, Demi Lovato czy Khloe nie powinny być w jednym artykule z panią nr 3. One to normalne kobiety o normalnym ciele a ona to już chorobila otyłość. Co z tego ,że ma pracę marzeń i lata odrzutowce jak przy takim otłuszczniu umrze w wieku 45 lat
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo