Nietypowy TEST PIĘKNA: Które gwiazdy są według niego kompletnie nieatrakcyjne?

Nawet najbardziej urodziwe celebrytki wypadają w tym teście blado. Przeczytajcie, o co chodzi i… same wykonajcie banalnie prosty test!
Nietypowy TEST PIĘKNA: Które gwiazdy są według niego kompletnie nieatrakcyjne?
07.04.2015

Wydaje się, że uroda to coś tak subiektywnego w odbiorze, że trudno stworzyć wzór czy algorytm, który by ją określał. Próbowano wielokrotnie, wyznaczając idealne odległości pomiędzy oczami, oczami i nosem, nosem i ustami, przekątną twarzy, proporcje jej poszczególnych elementów itd. Efekt? Każdemu wciąż podoba się co innego. Symetria i geometria, nawet jeśli się sprawdzają, to chyba tylko w teorii. A jednak, świat oszalał na punkcie nowego „testu na piękno”.

Trend zapoczątkowano w Chinach. Okazuje się, że niewinny palec potrafi określić, czy jesteśmy atrakcyjni, czy może jednak powinniśmy się zacząć o siebie martwić...

Na kolejnych podstronach sprawdzamy, które gwiazdy są według tego testu piękne, a które kompletnie nieatrakcyjne. Pokazujemy także przykładowe zdjęcia dziewczyn oraz wyjaśniamy, w jaki sposób oszacować swoją atrakcyjność. Czytajcie uważnie i… same wykonajcie ten banalnie prosty test.

test piękna

Lupita Nyong`o - piękna

test piękna

Wystarczy, że przyłożysz palec wskazujący do buzi tak, jakbyś chciała kogoś uciszyć. Jeżeli palec dotyka Twojego nosa, ust i brody – jesteś piękna. Jeżeli tylko nosa i tylko brody (bez warg) – jesteś nieatrakcyjna.

Test opiera się na zasadzie 3:1, którą bardzo często stosują chirurdzy plastyczni, by stworzyć idealny profil twarzy. Broda, usta i czubek nosa powinny znajdować się na jednej linii, a co za tym idzie - palec ułożony w linii prostej musi dotykać wszystkich tych trzech elementów. W przeciwnym wypadku jesteśmy podobno mniej atrakcyjni.

Na zdjęciu powyżej: Dziewczyna po lewej NIE JEST piękna. Dziewczyna po prawej - tak.

Z dalszej części artykułu dowiecie się również, czy m.in. Angelina Jolie oraz Scarlett Johansson są według tego testu ładne. Będziecie zaskoczone!

test piękna

Lady Gaga, Miranda Kerr i Victoria Beckham – według testu NIE SĄ PIĘKNE

test piękna

Kim Kardashian i Rihanna – według testu są piękne

test piękna

Angelina Jolie – nieatrakcyjna

test piękna

Jennifer Lawrence – nieatrakcyjna

test piękna

Cara Delevingne – piękna

test piękna

Scarlett Johansson - piękna

Komentarze (9)

Ocena: 4.33 / 5
daga (Ocena: 5) 12.04.2015 12:44
uwielbiam filmy z angeliną jolie:) oglądam dzięki filefox.pl:) gdzie znajdziecie wiele ciekawych filmów:) polecam:))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.04.2015 23:27
rozwalają mnie te podpisy "angelina jolie - niekatrakcyjna" hhaha :D Ale żeście się wysilili ;) Artykuł pisany w toalecie podczas zatwardzenia
odpowiedz
papilotka (Ocena: 5) 07.04.2015 22:43
Było to już -_-
odpowiedz
t. (Ocena: 1) 07.04.2015 15:25
Chciałabym być tak nieatrakcyjna, jak Angelina. :D
odpowiedz
Suri (Ocena: 3) 07.04.2015 11:44
Po pierwsze: było. Po drugie: niektóre gwiazdy uśmiechają się, przez co ich usta są cofnięte. Zdaje się, że wynik "testu" będzie prawidłowy dopiero w naturalnym ułożeniu ust. Z tego wynika, że nie wszystkie panie zostały określone uczciwie. Naprawdę doceniam Wasze starania i lubię bardzo tę stronkę, ale myślę, że ten artykuł jest tu, jako jeden z niewielu, niepotrzebny. Każda z nas jest na swój sposób piękna i nie da się tego ocenić, za pomocą jednego palca, patyczka, czy kreski. Według mnie, piękno można określić nie tylko poprzez wygląd, ale też dzięki sposobie bycia. Kultura, uprzejmość i szczerość jest w stanie sprawić cuda. Nawet najpiękniejsza kobieta nie będzie uznawana za godną uwagi, jeśli jest kłamliwa, arogancka, czy po prostu chamska. Uwierzcie, wystarczy tylko uśmiechnąć się i od razu stajecie się piękniejsze. Pozdrawiam, i życzę odrobinkę lepszego doboru tematów, zdjęć, czy też inspiracji. Miłego dnia.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo