Nawet nie przypuszczacie, jak Vanessa Paradis zaniedbała się po rozstaniu z Johnnym Deppem! (ZDJĘCIA)

Zagraniczne media mówią wprost: piękna niegdyś Vanessa dzisiaj… straszy.
Nawet nie przypuszczacie, jak Vanessa Paradis zaniedbała się po rozstaniu z Johnnym Deppem! (ZDJĘCIA)
18.03.2015

Rozstanie Johnny`ego Deppa i Vanessy Paradis dla wszystkich było wielkim szokiem. Para spotykała się od kilkunastu lat i miała dwoje dzieci. W wywiadach zarówno aktor, jak i jego partnerka powtarzali, że ślub nie jest im potrzebny do szczęścia. Ich fani byli przekonani, że zakochana para będzie ze sobą do końca życia.

Sielanka skończyła się jednak w momencie, kiedy Depp zagrał w „Dzienniku zakrapianym rumem”. Na planie filmowym całkowicie stracił głowę dla młodziutkiej Amber Heard. Zadurzył się w pięknej kochance do tego stopnia, że… postanowił się z nią ożenić. Zostawił Vanessę i został mężem młodej aktorki.

Choć wiele osób kibicowało po rozstaniu właśnie Vanessie, modelka mocno przeżyła odejście swojego wieloletniego partnera. Wszystko wskazuje na to, że po trzech latach od tych przykrych wydarzeń, Francuzka nadal nie może się pogodzić z odejściem Deppa. Zaniedbała się do tego stopnia, że trudno w niej dziś rozpoznać piękną niegdyś gwiazdę. Zagraniczne media mówią wprost: Vanessa straszy dziś swoim wyglądem.

Zobaczcie, jak wyglądała za czasów związku z Deppem i jak prezentuje się dziś…

Vanessa Paradis
Vanessa Paradis
Vanessa Paradis
Vanessa Paradis
Vanessa Paradis
Vanessa Paradis
Vanessa Paradis

Komentarze (28)

Ocena: 4.71 / 5
gienia (Ocena: 5) 12.04.2015 12:47
fajna z niej aktorka:) podobał mi się film licencja na uwodzenie:) pobrałam dzięki filefox.pl gdzie jest mnóstwo ciekawych filmów:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.03.2015 01:40
Czy się zaniedbała, tego nie wiem, chyba nie, po prostu lata lecą. Inna sprawa, że wieloletni partner zostawił ją i nagle zmienił zdanie na temat małżeństwa. Zawsze uważałam, że to właśnie tak działa. Jak ludzie są ze sobą przez lata i nie decydują się na legalizację związku to znaczy, że chociaż jedno liczy ciągle, że jeszcze coś lepszego się im "trafi". Nie znam ludzi, którzy są zdecydowanymi przeciwnikami małżeństwa jako idei (niewazne kościelne śluby, czy cywilne). Znam za to ludzi, którzy są przeciwnikami ślubów ze swoimi aktualnymi partnerami.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2015 23:49
jaka sielanka? nie wiemy jak wyglądał ich zwiazek.słyszałam, ze byla wiecznie niezadowolona,rozszczeniowa i nieszczesliwa,cokolwiek johnny nie zrobił. gdybym miała takiego jedzowatego i zrzedzacego dziada i miałabym miła alternatywe w postaci atrakcyjnego młodego faceta tez bym odeszła. życie jest jedno,a dzieciaki już odchowane. po co ciagnac coś na siłę?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2015 22:41
Napisz komentarz...starzeje się naturalnie nie korzystajać ze całego wachlarza operacji plastycznych. Uważam, że wygląda ok.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 18.03.2015 17:59
piękna to ona nigdy nie była, nie rozumiem, po co robić szum... ma swoje lata, nie będzie już wyglądać jak nastolatka
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo