Czy Kim Kardashian miała operacje plastyczne? (Te zdjęcia NIE KŁAMIĄ!)

Te fotografie nie kłamią. Jeśli zastanawiałaś się, czy Kim jest dziełem natury, czy chirurga, w naszej galerii znajdziesz odpowiedź.
Czy Kim Kardashian miała operacje plastyczne? (Te zdjęcia NIE KŁAMIĄ!)
30.01.2015

Media obecnie wiele zarzucają Kim Kardashian. Nazywają ją pozbawioną talentów gwiazdką reality show. Trudno się z tym nie zgodzić. Kim, oprócz udziału w rodzinnym programie i ślubu z Kanye Westem, nie osiągnęła zbyt wiele. Stała się kwintesencją określenia celebrytka. Jedno jednak trzeba jej przyznać – to właśnie ona wylansowała modę na bardzo krągłe kształty. No bo kto inny, jak nie Kim, potrafi w tak spektakularny sposób zaprezentować swoją kształtną pupę w obcisłej, pastelowej spódnicy midi?

Kim zaistniała w show biznesie jako bohaterka tanich skandali. Dzięki małżeństwu z Kanye Westem udało jej się jednak nieco pozbyć tej etykietki. Kardashian trafiła nawet na okładkę VOGUE`a, wzbudzając tym samym masę kontrowersji. Równocześnie para ta stała się jedną z najczęściej fotografowanych w Hollywood. I choć darzymy Kim mieszanymi uczuciami, nie możemy zaprzeczyć, że ta kobieta wie, co nosić, aby wyglądać seksownie i stylowo.

Z drugiej strony trudno jest nam wymazać z pamięci jej wcześniejsze modowe wybory. Zanim przyszedł czas na skórzaną ramoneskę od BLK DNM, kreacje od Balmain i marynarki od Givenchy, najsłynniejsza z sióstr Kardashian wybierała raczej lateksy, połyskujące materiały i zbyt głębokie dekolty. Przesadzała także z opalenizną i mocnym, kiczowatym makijażem.

Jeśli zastanawiałaś się kiedykolwiek, czy Kim jest dziełem natury, czy chirurga plastycznego, odpowiedzi znajdziesz w dzisiejszej galerii. Oto 7 dowodów na to, że Internet nigdy nie zapomina!

Więcej podobnych newsów znajdziesz na BOSKA.PL

Kim Kardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian

Komentarze (10)

Ocena: 4.8 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2015 21:50
nie ma kobiet brzydkich są tylko zaniedbane ; d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2015 21:37
nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni :)
odpowiedz
kithy (Ocena: 5) 31.01.2015 20:02
lepiej to wyglądała przed
odpowiedz
K. (Ocena: 3) 31.01.2015 09:22
Jeżeli ktoś chce wyglądać lepiej i na to go stać to po co się czepiać? W jej przypadku operacje pomogły.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.01.2015 19:10
no pewnie że miała, każdy to wie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo