Gwiazdy urodzone przez nastoletnie matki: Justin Bieber, Selena Gomez, a nawet... Barack Obama!

Najmłodsza z nich miała zaledwie 15 lat. Inna została zamordowana i nie mogła wychować swojego dziecka. Ich potomstwo znają dzisiaj wszyscy.
Gwiazdy urodzone przez nastoletnie matki: Justin Bieber, Selena Gomez, a nawet... Barack Obama!
20.11.2014

Zbyt wczesne macierzyństwo nie kojarzy się zbyt pozytywnie. Nastoletnie matki muszą mierzyć się z wizerunkiem niedojrzałych, nieodpowiedzialnych i zupełnie bezmyślnych. Wpadka w młodym wieku traktowana jest jako ogromna porażka, a wręcz powód do wstydu. Zamiast wspierać, bardzo łatwo oceniamy. Przyszłość maleństwa niemal zawsze widzimy w czarnych barwach.

Mamy do czynienia z niemal automatycznymi skojarzeniami – matka nie skończy szkoły, będzie miała problemy z utrzymaniem i wychowaniem dziecka, nie będzie dla niego autorytetem, a dorosłe życie zwyczajnie ją przerośnie. Jej potomek w przyszłości powtórzy błędy jej młodości i historia zatoczy koło. Tak oczywiście nie musi być, czego najlepszym przykładem są te gwiazdy.

Wszyscy z nich przyszli na świat jako dzieci nastoletnich matek. To jednak wcale nie zdeterminowało ich losu. Chociaż mieli trudniejszy start, dzisiaj z podziwem patrzy na nich cały świat!

matki gwiazd

JUSTIN BIEBER

Najsłynniejszy nastolatek świata przyszedł na świat jako pierwszy syn nastoletniej mamy. Pattie Mallette urodziła go w wieku zaledwie 17 lat. Justin był wychowywany bez ojca, ale z pomocą dziadków. W 2012 roku matka Biebera zadebiutowała jako pisarka, wydając swoją autobiografię...

matki gwiazd

SELENA GOMEZ

Śliczna piosenkarka przyszła na świat, kiedy jej mama miała zaledwie 16 lat. Przez 5 kolejnych lat Mandy Teefey wychowywała córkę z mężem, ale ostatecznie para rozwiodła się. 9 lat później ponownie wyszła za mąż.

matki gwiazd

JARED LETO

Życie przystojnego aktora było wyjątkowo skomplikowane. On oraz jego brat przyszli na świat, kiedy ich matka, Constance, była jeszcze nastolatką. Miał zaledwie kilka lat, kiedy jego rodzice rozwiedli się, a mama związała się z nowym mężczyzną. Biologiczny ojciec popełnił samobójstwo, kiedy Jared miał 8 lat.

matki gwiazd

OPRAH WINFREY

Słynna prezenterka i aktorka przyszła na świat, kiedy jej matka, Vernita Lee, miała 18 lat. Kobieta zaraz po jej urodzeniu wyjechała do innego miasta w poszukiwaniu pracy. Przez pierwszych 6 lat życia Oprah wychowywana była przez babcię. Później wróciła do matki, ale jak twierdzi, zawsze to babcia była jej bliższa.

matki gwiazd

EMINEM

Mama rapera, Debbie Nelson, miała tylko 17 lat, kiedy jej syn przyszedł na świat. 73-godzinny poród niemal przypłaciła życiem. Ojciec zniknął z jego życia, kiedy Marshall Mathers (bo tak naprawdę się nazywa) miał zaledwie 1,5 roku. Relacje z matką także nie układały się najlepiej – w kilku swoich utworach dał temu wyraz.

matki gwiazd

BARACK OBAMA

Prezydent Stanów Zjednoczonych, uważany przez jednego z najpotężniejszych ludzi świata, przyszedł na świat jako dziecko 18-latki. Ann Dunham odegrała bardzo ważną rolę w kształtowaniu jego światopoglądu i życiowych podstaw. Barack Obama często powtarza, że mama jest najważniejszą postacią w jego życiu.

matki gwiazd

JACK NICHOLSON

Najbardziej skomplikowana historia w naszym zestawieniu. Genialny aktor przyszedł na świat, kiedy jego mama, June, miała zaledwie 16 lat. Młoda tancerka erotyczna podrzuciła syna swojej mamie. Dopiero po latach zorientował się, że tak naprawdę jest dzieckiem June, która podawała się za jego starszą siostrę.

matki gwiazd

50 CENT

Słynny raper miał wyjątkowo tragiczne dzieciństwo. Przyszedł na świat jako dziecko 15-latki, która trudniła się handlem narkotykami. Wychowywała go samotnie, ale kiedy Curtis Jackson (tak naprawdę się nazywa) miał 8 lat, kobieta została zamordowana. Ktoś podał jej leki usypiające i odkręcił gaz w mieszkaniu. Swojego ojca nigdy nie poznał. Był wychowywany przez dziadków.

Komentarze (8)

Ocena: 4.75 / 5
Sandra (Ocena: 5) dzisiaj 10:46
Moja mama urodziła mojego brata w wieku 20 lat, a mnie 3 lata później. Ja mam 26 lat i jeszcze dzieci nie mam.
odpowiedz
Ula (Ocena: 5) 20.11.2014 20:31
Ja moją córkę urodziłam w wieku 17 lat. Nie skończyłam przez to liceum, ale niczego nie żałuję. Na szczęście znalazłam w sobie dużo siły i rok temu skończyłam liceum dla dorosłych (w progresie) i obecnie jestem na studiach. Moje dziecko jest już całkiem spore, chodzi do przedszkola, ja mam czas na naukę, na pracę i na dom. Nie zawsze wczesne macierzyństwo musi się kończyć problemami.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 3) 20.11.2014 15:07
A może napisać czyjąś autobiografię?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.11.2014 13:37
kto niby patrzy z podziwem na biebera? on jest pośmiewiskiem, a słuchanie jego "muzyki" raczej powodem do wstydu, więc nie róbcie z niego nie wiadomo kogo. podobnie z jakąś selenką, kolejne beztalencie.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 20.11.2014 02:05
Napisz komentarz...20012 rok??
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo