Gwiazdy BEZ MAKIJAŻU: Tych zdjęć jeszcze nie widziałaś!

Naszym zdaniem prezentują się świetnie!
Gwiazdy BEZ MAKIJAŻU: Tych zdjęć jeszcze nie widziałaś!
27.10.2014

Gwiazdy przyzwyczaiły nas do nieskazitelnego wizerunku, ponieważ z reguły mamy okazję oglądać je na czerwonym dywanie w pełnym makijażu, doskonałych uczesaniach i w perfekcyjnie dopracowanych stylizacjach. Większość celebrytek słynie również z poprawiania urody, chociaż uparcie zaprzeczają wszelkim ingerencjom chirurgicznym. Mistrzyniami w ukrywaniu tej tajemnicy poliszynela są modelki.

Zdjęcia wykonane bez użycia Photoshopa mówią jednak całą prawdę. Dlatego cieszy nas, kiedy widzimy, że gwiazdy i modelki bez kompleksów same robią sobie zdjęcia w wersji saute, które wrzucają później na Instagramowe konta. To dowodzi jedynie ich pewności siebie i dystansu do własnej urody, co w dzisiejszym świecie, skupionym na powierzchownym wyglądzie, nie jest wcale takie oczywiste. Szczególnie, że głównym narzędziem pracy zarówno aktorek, jak i modelek jest ciało. Stąd pokazywanie go w jak najlepszej kondycji jest ich priorytetem.

Na szczęście Cameron Diaz, którą uwielbiamy oglądać na dużym ekranie, nie próbuje wmówić nikomu, że jest wciąż nastolatką, a zmarszczki jej nie dotyczą. Wręcz przeciwnie - odnosimy wrażenie, że chwali się nimi, bo są w końcu symbolem życiowej mądrości. W końcu tak uznane gwiazdy jak Drew Barrymore czy Jennifer Aniston nie muszą już nic udowadniać.

Sprawdź, które gwiazdy mają odwagę pokazać się bez makijażu. Naszym zdaniem wyglądają świetnie!

 

Adriana Lima

Adriana Lima

Robyn Lawley

Robyn Lawley

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jessica Simpson

Jessica Simpson

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Lady Gaga

Lady Gaga

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Heidi Klum

Heidi Klum

Miranda Kerr

Miranda Kerr

Drew Barrymore

Drew Barrymore

Cara Delevingne

Cara Delevingne

Beyonce

Beyonce

Komentarze (9)

Ocena: 4.56 / 5
X (Ocena: 5) 04.11.2014 22:01
Redakcja "PAPILOTU" powinna się bardziej postarać. Kiedyś wchodziłam na tą stronę regularnie i naprawdę było co poczytać. Po kilkuletniej przerwie znów zaczęłam i jestem rozgoryczona. Jakość artykułów znacznie spadła. Nawet laik zauważy, że niemalże każda z tych Pań ma makijaż - po prostu bardziej delikatny niż zwykle. Jeśli chcecie stworzyć taki artykuł to zdobądźcie prawdziwe zdjęcia bez make up bądź nie piszcie wcale - po co się ośmieszać.
odpowiedz
WTF (Ocena: 1) 30.10.2014 17:42
Bez make up???? Zwłaszcza Beyonce w pełnym make upie i Jenifer Lozep wyretuszowana a małżowina uszna jej sie wygładziła xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2014 21:21
Powinniście napisać bez makijażu oczu.. Bo prawie wszystkie mają podkład i pomalowane usta. ;) A to też makijaż.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2014 13:41
Połowa ma make up no make up. Zwłaszcza beyonce i miranda
odpowiedz
as (Ocena: 5) 27.10.2014 12:57
Jennifer straszy !!! Fuuuu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo