Najbardziej znienawidzone GWIAZDY Hollywood – TOP 6

Zobacz, czym podpadły swoim fanom.
Najbardziej znienawidzone GWIAZDY Hollywood – TOP 6
03.09.2014

Wiele z najbardziej znienawidzonych gwiazd Hollywood naprawdę solidnie pracowało na to, by nikt ich nie lubił. Żenujące wywiady, wywyższanie się nad innymi, czy zbrodnie popełniane pod wpływem alkoholu i narkotyków to tylko niektóre z celebryckich występków. Lista ta jest bowiem dużo dłuższa.

Niektóre z gwiazd są jednak hejtowane „dla zasady”. Bo zarabiają kosmiczne pieniądze, bo są w szczęśliwych związkach, bo ich kariera nabiera szybkiego tempa.

Zobaczcie, kogo (i za co) ludzie nie lubią najbardziej.

Justin Bieber

Justin Bieber

Piosenkarz dość szybko stracił sympatię fanów, choć początkowo był pupilem Ameryki. Słuchacze zachwycali się jego talentem i niezwykłą wokalną dojrzałością. Z czasem ulubieniec Hollywood stał się jednak globalnym pośmiewiskiem. Ekscesy, których dopuszczał się pod wpływem narkotyków, romanse z prostytutkami, publiczne awantury z Orlando Bloomem… To nie mogło przejść bez echa. I bez hejtu.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

Aktorka nie uczy się na własnych błędach. Gwiazda regularnie wypowiada się bowiem w mediach na tematy, o których kompletnie nie ma pojęcia. Słynna stała się zwłaszcza jej wypowiedź o słońcu. „Słońce to sama natura! Nie jest więc możliwe, by było groźne dla naszej skóry i powodowało jakiekolwiek choroby” – powiedziała. Ciekawe, co na to lekarze.

Kris Jenner

Kris Jenner

Kiedy do Sieci wyciekło seksnagranie Kim Kardashian, w mediach pojawiły się spekulacje, że reżyserowała je… matka gwiazdy, Kris Jenner. Od tej afery celebrytka ma opinię osoby, która dla pieniędzy i sławy jest w stanie zrobić wszystko, nawet kosztem własnych dzieci.

Kristen Stewart

Kristen Stewart

Kristen Stewart i Robert Pattinson byli ulubieńcami Hollywood. Do czasu. Kiedy Kristen zaliczyła niechlubny skok w bok, z miejsca została znienawidzona przez fanki aktora. Tego się nie robi, a zwłaszcza nie Robertowi, Kristen!

Madonna

Madonna

Za co jest znienawidzona? Przede wszystkim za swoją słabość do młodych mężczyzn o idealnych ciałach. Madonna nie kryje się przy tym, że romansuje z nimi wyłącznie dla własnej przyjemności i ani myśli się ustatkować.

Chris Brown

Chris Brown

Powodów nienawiści do Chrisa Browna nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. To oczywiste, że piosenkarz znalazł się na czarnej liście po tym, jak pobił dotkliwie Rihannę. Zdjęcia jej posiniaczonej twarzy obiegły cały świat. A fani piosenkarza wyraźnie powiedzieli: „damskim bokserom mówimy NIE!”.

Kogo jeszcze dopisałybyście do tej listy?

Polecane wideo

Komentarze (29)
Ocena: 4.72 / 5
Anonim (Ocena: 4) 01.01.2016 20:43
Zdecydowanie Courtney Love
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2014 18:24
Jeszcze Taylor Swift.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2014 19:50
Mnie drażni Jennifer Lawrence i Kate Upton. Przyznaję, obie są ładne i wiele osiągnęły, ale irytuje mnie pozowanie Jennifer na taką fajną dziewczynę "z sąsiedztwa", natomiast Kate denerwuje mnie tym, że w każdym niemal wywiadzie podkreśla, jak to była obrażana przez koleżanki-modelki...
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 1) 03.09.2014 18:37
Może lepiej napiszmy, kogo cenimy najbardziej, mimo że jest z "szołbizu"? Dla mnie niedościgniona jest Shakira, nie dość że piękna i utalentowała, to jeszcze zachowała trzeźwość umysłu, szczerze podziwiam :-)
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2014 15:20
Z polskich "gwiazd" nominuję: nr.7Agnieszka Włodarczyk nr.6 Marta Wierzbicka nr.5Krzysztof Ibisz nr.4 Aneta Zając nr.3 DUET Donatan ( i jego chichuachua Cleo) nr.2 Mikołaj Krawczyk nr.1 Anna Lewandowska
zobacz odpowiedzi (9)

Polecane dla Ciebie