Te GWIAZDY mają potworny trądzik! (Ukrywają go pod grubą warstwą makijażu!)

Mamy zdjęcia, o których istnieniu ich bohaterki wolałyby zapomnieć!
Te GWIAZDY mają potworny trądzik! (Ukrywają go pod grubą warstwą makijażu!)
21.08.2014

Przeglądając zdjęcia gwiazd w kolorowych magazynach aż trudno uwierzyć, że ich perfekcyjne twarze to tylko efekt wytężonej pracy makijażystów i grafików. Większość z nich ma bowiem tyle samo niedoskonałości (a przy okazji kompleksów) co każda zupełnie zwyczajna kobieta.

Jednym z największych urodowych koszmarów celebrytek jest trądzik. Grube warstwy scenicznego makijażu, częste zmiany stref klimatycznych, podróże samolotem i regularny udział w imprezach do białego rana nie mogą dobrze wpływać na skórę.

Nic dziwnego, że pryszcze i przebarwienia potrądzikowe stały się swego rodzaju plagą w Hollywood! Nie wierzysz? Mamy zdjęcia, o których istnieniu ich bohaterki wolałyby zapomnieć!

Lily Cole

Lily Cole  

Pixie Lott

Pixie Lott

Agyness Deyn

Agyness Deyn

Kate Moss
Cameron Diaz
Britney Spears

Komentarze (6)

Ocena: 3.67 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2014 00:11
no przyznajcie że to u pixie wyglada bardzo nieciekawie. Jak macie problemy z trądzikiem którego nie możecie usunąć, zróbcie badania hormonalne. U mnie wyszedł testosteron w górnej granicy, zaczęłam brać tabletki anty działające i na trądzik i mi w większości zeszło. terz o jest nic w porównaniu z tym co było.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.08.2014 15:59
Chyba potwornego trądziku nie widzieliście;/ własnie potem tacy ludzie pytają " Dlaczego ty nic nierobisz z tą twrazą?"
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 21.08.2014 11:58
Chciałabym mieć taki trądzik jak osoby na tych zdjęciach! Ja mimo wieloletnich kuracji u dermatologów (bardzo kosztownych zresztą) nie zauważyłam poprawy na dłuższą metę. Więc poddalam się i od jakichś dwóch lat skupiam się już jedynie na pielęgnacji i kamuflowaniu twarzy przed wyjściem. A nastolatką już nie jestem... Pozostało mi czekać na cud
odpowiedz
Anonimowy ;p (Ocena: 1) 21.08.2014 10:04
w porównaniu z moim trądzikiem to te są prawie że niewidoczne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 21.08.2014 10:01
To jest niby potworny trądzik?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo