GALERIA: Gwiazdy, które zdecydowały się na powiększenie biustu

Zobaczcie, jak wyglądają po operacji!
GALERIA: Gwiazdy, które zdecydowały się na powiększenie biustu
14.08.2014

Obecnie chirurgia plastyczna stała się ogólnodostępna i coraz więcej gwiazd decyduje się na zabiegi poprawiające urodę. Osobiście jesteśmy fankami naturalnego piękna, choć wiemy, że osobom na świeczniku trudno jest oprzeć się pokusie. Wiedzą, że w ich branży najbardziej liczy się młodość, piękno i perfekcyjny wygląd od stóp do głów. Niektóre z nich otwarcie przyznają się do poprawiania urody, inne wciąż utrzymują, że nigdy nie odwiedziły chirurga plastycznego (Nicole Kidman chyba coś o tym wie...).

Operacja powiększania biustu należy do tych najbardziej popularnych wśród znanych celebrytek. Niektóre cieszą się ze swojej decyzji, a inne żałują, że zdecydowały się na zabieg. Do tej drugiej grupy należy Victoria Beckham, która ponownie poddała się operacji, ale tym razem zmniejszania piersi. Z kolei Kourtney Kardashian przyznała, że operacja biutu była jej chwilową, nieprzemyślaną zachcianką.

Swojej decyzji żałuje także Denise Richards, która miała zaledwie 19 lat, gdy zdecydowała się na zabieg.

Wiele gwiazd nie wypowiada się jednak publicznie na temat tego, co w sobie zmieiły. Po prostu, w pewnym momencie zaskakują wszystkich większym o kilka rozmiarów biustem - tak było w przypadku choćby Hayden Panetierre.

Są też gwiazdy, którym operacja powiększania piersi dodała pewności siebie, jak choćby Kelly Rowland, błyszcząca na czerwonych dywanach jak nigdy przedtem! Kate Hudson podobno także odwiedziła chirurga plastycznego. Tak twierdzi magazyn Us Weekly. Aktorka nigdy jednak nie skomentowała tych doniesień.

Bez względu na to, czy przyznały się do zabiegu, czy nie, w przypadku tych gwiazd efekty mówią same za siebie.

Zobaczcie, jak wyglądają po operacji powiększenia biustu!

Tori Spelling

Tori Spelling

Kelly Rowland

Kelly Rowland

Pamela Anderson

Pamela Anderson

Kate Hudson

Kate Hudson

Nicole Kidman

Nicole Kidman

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
Aniela (Ocena: 5) 14.08.2014 20:10
Kupcie sobie dziewczyny coś seksownego humor poprawi, i facet innym wzrokiem spojrzy ja kupiłam sobie coś takiego me-seduce pl Jak się ładnie ubiorę, od razu lepiej się czuję, nie wiem jak wy :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.08.2014 10:53
Jak się napatrzę na duże biusty wszędzie widoczne to też mam ochotę sobie powiększyć biust, ale po chwili sobie przypominam, że to nie jest w życiu najważniejsze i szkoda pieniędzy (których i tak nie mam :P) oraz zdrowia (bo operacja to przecież zawsze ryzyko). Chociaż na wypełnienie kwasem bym się zdecydowała gdyby mnie było stać
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.08.2014 09:49
to czemu wszystkie opruch Tori i Pam są płaskie?
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 14.08.2014 09:01
I wiele, wiele innych ....
odpowiedz
LULE (Ocena: 5) 14.08.2014 04:01
TORI SPERING NIEWIDAĆ BIUSTU NIC SPECJALNEGO A GDZIE FOTKI PRZED DLA PORUWNANIA
odpowiedz

Polecane dla Ciebie