One kochają szokować na Instagramie: Rihanna, Nicki Minaj, Kim & inne

Zobaczcie ich najbardziej skandalizujące zdjęcia. Niektórzy określają te fotografie mianem... porno.
One kochają szokować na Instagramie: Rihanna, Nicki Minaj, Kim & inne
13.08.2014

Pamiętacie, jak w maju tego roku Scout Willis wyszła na spacer ulicami Nowego Jorku topless? Świat w mgnieniu oka obiegły zdjęcie nagiej córki Demi Moore i Bruce`a Willisa. Scout stwierdziła później, że zrobiła to w akcie protestu przeciwko polityce prowadzonej przez serwis Instagram, który blokuje użytkowników, udostępniających treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. Na Scout jednak się nie skończyło ani nie zaczęło. Moda na eksponowanie własnego ciała trwa już właściwie od dawna. Pytanie tylko - po co? Czy rzeczywiście służy to jakimś wyższym celom, czy stanowi jedynie tani sposób na zwrócenie na siebie uwagi?

Trudno jednoznacznie stwierdzić, co motywuje gwiazdy do przesadnego obnażania własnego ciała. Czy jest to wyraz ich pewności siebie, czy może wręcz odwrotnie - kompleksów i desperackiej potrzeby otrzymywania pochwał na swój temat?

Do najbardziej odważnych gwiazd zdecydowanie należą Rihanna i Nicki Minaj. Obie piosenkarki prowadzą dość imprezowy tryb życia, lubią eksponujące ciało kostiumy i bez cienia wstydu dzielą się tym ze swoimi fanami na Instagramie. Przy czym fakt, że popularny serwis notorycznie blokuje ich konto, wcale ich nie zniechęca.

Mamy wrażenie, że granica dobrego smaku, szczególnie w Internecie, się zatarła. Zmysłowe i tajemnicze sesje zdjęciowe odchodzą w niepamięć, a na ich miejscu pojawiają się wyuzdane i często kiczowate amatorskie zdjęcia, które zamiast zachwycać - gorszą. Skandal to coś, co sprzedaje się najlepiej we współczesnych mediach. I może to jest najtrafniejsza odpowiedź na pytanie o to, co motywuje gwiazdy do udostępniania swoich roznegliżowanych fotek.

Zobaczcie kilka najbardziej skandalicznych zdjęć, które gwiazdy umieściły na Instagramie i zdecydujcie, czy przekroczyły granicę?

 

 

 

Rihanna

2. Rihanna

Nicki Minaj

4. Nicki Minaj

Nicki Minaj

6. Nicki Minaj

Khloe Kardashian

8. Khloe Kardashian

Amanda Bynes

9. Amanda Bynes

Kesha

10. Ke$ha

Kim Kardashian

12. Kim Kardashian

Lindsay Lohan

13. Lindsay Lohan

Kelly Osbourne

15. Kelly Osbourne

Miley Cyrus

16. Miley Cyrus

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Marilla (Ocena: 5) 13.08.2014 19:26
Kupcie sobie dziewczyny coś seksownego humor poprawi, i facet innym wzrokiem spojrzy ja kupiłam sobie coś takiego me-seduce pl Jak się ładnie ubiorę, od razu lepiej się czuję, nie wiem jak wy :)
odpowiedz
Anna (Ocena: 5) 13.08.2014 18:12
Tępe dzidy i tyle.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2014 13:59
rihanna ma zablokowanego insta, ale nie wiem czy to jest w artykule napisane, bo nie czytałam :D weszłam tylko, aby to napisac ;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2014 11:41
Druga!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2014 01:42
pierwsza!!!!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo