Dieta blogerek: Co jedzą Maffashion, Jemerced, Macademian Girl i inne?

Sprawdź, co jedzą znane szafiarki!
Dieta blogerek: Co jedzą Maffashion, Jemerced, Macademian Girl i inne?
Fot. madamejulietta.blogspot.com
12.08.2014

W branży mody blogi szafiarskie mają coraz większą siłę przebicia. Blogowanie stało się biznesem, sposobem na pokazanie samego siebie, własnej indywidualności i kreatywności. A same blogerki są niczym modelki - pracują własnym ciałem, eksponując stylizacje na sobie. Wydaje się, że mają łatwe życie, jednak mimo licznych udogodnień, stykają się na co dzień z krytyką i falami nienawiści ze strony anonimowych użytkowników. Nawet nie możemy sobie wyobrazić, jak duża presja na nich ciąży. Z tego względu niemal wszystkie dobrze znane szafiarki czują presję i starają się przestrzegać zasad zdrowego żywienia, aby osiągnąć idealne wymiary. Czy jednak nie popadają w obsesję?

1. @maffashion_official

Julia Kuczyńska zajmuje czołowe miejsce w modowej blogosferze. Jej blog bije rekordy popularności w Polsce. W ostatnim czasie, obserwatorzy i media zaczęły interesować się jej coraz szczuplejszą sylwetką. Maff co i rusz zasypywana była pytaniami na temat swojej wagi, diety i żywieniowych zwyczajów. 

Zdementowała wszystkie domysły na swój temat, pisząc wyjaśnienie na Facebooku. Blogerka jest umięśniona, ponieważ kiedyś bardzo dużo tańczyła, nawet po kilka godzin dziennie. Ponadto, ma dobre geny - jej babcia również jest bardzo szczupła. Julia dodała także, że waży tyle samo, ile na początku prowadzenia bloga. Straciła więc jedynie trzy kilo. Intensywnie pracowała przez ostatni czas, a poza tym zmieniła pewne nawyki żywieniowe. Całkowicie wykluczyła nabiał. Unika także ziemniaków, makaronów i pieczywa. Za to je dużo orzechów, warzyw, owoców, ryb, mięsa i lodów, gdyż je uwielbia. 

Zajrzyj do naszej galerii i sprawdź, co jedzą inne blogerki!

 

maffashion Instagram

2. @maffashion_official

jemerced instagram

3. @jemerced

Jessica niedawno na swoim blogu wspominała, że trenuje z prywatnym trenerem. Naszym zdaniem już widać efekty!

jemerced instagram

4. @jemerced

Kenza Zouiten Instagram

5. @kenzas

Kenza Zouiten przyznaje otwarcie, że uwielbia dressingi, słone i kaloryczne przekąski, pizzę i makarony! Wszystko jednak je z umiarem, nigdy nie rezygnuje ze zdrowego śniadania i stara się trenować trzy razy w tygodniu. Dzięki temu, szwedzka blogerka wygląda na wysportowaną, zdrową i piękną!

Kenza Zouiten Instagram

6. @kenzas

Chiara Ferragni Instagram

7. @chiaraferragni

Obserwując profil na Instagramie Chiary Ferragni, wydaje nam się, że blogerka je po prostu bardzo zdrowo!

Chiara Ferragni Instagram

8. @chiaraferragni

 

Alicepoint Instagram

9. @alicezielasko

Alicja Zielasko należy do jednych z najszczuplejszych blogerek, jakie znamy. Nigdzie nie znalazłyśmy jednak informacji dotyczących jej codziennych nawyków żywieniowych. Możemy jedynie domyślać się, co na co dzień je Alicja, oglądając jej zdjęcia na Instagramie. Dieta Alicepoint pozostanie jej słodką tajemnicą.

Alicepoint Instagram

10. @alicezielasko

Macademiangirl Instagram

12. @macademiangirl

Macademiangirl Instagram

11. @macademiangirl

Która z nas nie chciałaby mieć nóg jak Tamara Gonzalez Perea? Sama Macademian Girl twierdzi, że to zasługa genów.  Blogerka nie ukrywa jednak, że jej szczupła sylwetka jest także wynikiem wyrzeczeń. Tamara nie je słodyczy, nie pije alkoholu, a ostatni posiłek spożywa przed 18:00. Ponadto kocha jogę i bieganie.

Komentarze (12)

Ocena: 4.67 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2014 11:56
WYKLUCZYŁAM CAŁKOWICIE NABIAŁ ALE JEM LODY LOL :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2014 08:02
A może napiszecie artykuł o tym co ja jem? Będzie równie interesujący...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2014 17:54
A ja wiem co je Alicepoint... NIC. Sama kiedys przynala ze ma/miala zaburzenia odzywiania.
zobacz odpowiedzi (1)
Ola (Ocena: 1) 12.08.2014 14:34
LOL artykuł o dietach szafiarek a informacja o jednej z nich brzmi: "Nigdzie nie znalazłyśmy jednak informacji dotyczących jej codziennych nawyków żywieniowych" kompetentnie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2014 14:24
macademiangirl geny jasne a przecież wystarczy zajrzeć na jej bloga gdzie jeszcze z 2-3 lata temu była okrąglejsza tylko się odchudziła!!!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo