10 najbardziej zoperowanych gwiazd (Dużo nieznanych zdjęć!)

Stopień oszpecenia ich twarzy jest przerażający.
10 najbardziej zoperowanych gwiazd (Dużo nieznanych zdjęć!)
01.08.2014

Wśród ludzi dysponujących dużo większymi niż przeciętne dochodami, zauważyć można dziwną prawidłowość - silne przekonanie, że przelanie na konto kliniki chirurgicznej kilkuzerowej kwoty w jakiś magiczny sposób zatrzyma upływ czasu. Trzeba być ślepcem, żeby nie dostrzec także innej zasady - zwykle po pierwszym w miarę udanym zabiegu, przychodzi apetyt na drugi. Po nim na kolejny. A następne są zwykle obsesyjnymi próbami ratowania tego, co zostało z twarzy. Przypomina to nieco robienie rzeźby z mydła przez siedmiolatka - dziecko stara się, żeby obie strony były symetryczne, więc przycina, docina, wyrównuje, aż zostaje mu w dłoni marny okruszek.

Zwykle flirt ze skalpelem zaczyna się niewinnie. Czasami do pierwszych, nieśmiałych poprawek nawet nie jest on potrzebny, bo wystarcza igiełka, przez którą przepływa kwas hialuronowy albo botox. Z czasem efekty inicjacyjnych zabiegów przestają cieszyć, a odbicie w lustrze nie przyprawia już o zawrót głowy. Wtedy pora na telefon do ukochanego doktora i wybawcy z prośbą o kolejną konsultację - rzecz jasna pilną, bo czas leci, a buzia wymaga jeszcze tylu poprawek!

Kto przesadził? Komu zabawa z własnym ciałem wymknęła się spod kontroli? Oto 10 bardziej i mniej znanych gwiazd, które już przekroczyły lub za chwilę przekroczą to, co zwykliśmy nazywać "granicami rozsądku".

la toya

LaToya Jackson

Siostry Michaela, króla popu i (niestety) symbolu uzależnienia od chirurgicznych poprawek, także lubią co nieco pomajstrować przy twarzy. LaToya naciągnęła powieki, powiększyła usta i "zadarła" sobie nos.

lara flynn boyle

Lara Flynn Boyle

Na przestrzeni 10 lat zmieniła się nie do poznania. Czyżby twarz gwiazdy "Miasteczka Twin Peaks" nie pomieściła tego wszystkiego, co chciano w nią wlać?

hunter tylo

Hunter Tylo

Gwiazda "Mody na sukces" niegdyś olśniewała zjawiskową urodą. Dziś bardziej niż piękność przypomina bestię. Niewykluczone, że do jej zatracenia w operacjach przyczyniła się tragiczna śmierć 13-letniego syna.

daryl hanah

Daryl Hannah

Aktorka znana między innymi z "Kill Bill" to kolejny dowód na to, że usilne próby zatrzymywania czasu czasem przynoszą skutki odwrotne od zamierzonych.

meg ryan

Meg Ryan

Kiedyś była blond ślicznotką, potem wstąpiła do klubu wielbicielek botoksu i straciła mimikę. Meg Ryan regularnym ostrzykiwaniem zniszczyła swoje narzędzie pracy - twarz.

presley

Priscilla Presley

Żona Elvisa Presleya podobno padła ofiarą nieuczciwego lekarza z Argentyny, który pacjentkom wstrzykiwał silikon o jakości nadającej się bardziej do przemysłu niż do chirurgii... Do dziś walczy z efektami ubocznymi serii zabiegów.

donatella versace

Donatella Versace

Królowa włoskiego domu mody bardzo zmieniła się od lat 90-tych. Jako pierwsze w oczy rzucają się zbyt pełne usta, a już po chwili porównawczej analizy zdjęć dostrzec można także inne drobne różnice. Ilu zabiegom się poddała, nie wiadomo, ale efekt końcowy jest raczej smutny.

pete burns

Pete Burns

Na koniec zestawienia niespodzianka - mężczyzna, który próbował przeistoczyć się w kobietę. Dziś ma 54 lata i rekorodowo zdeformowaną twarz. Kiedy zaczynął karierę muzyczną w zespole "Dead or Alive" zrozumiał, że nie czuje się związany z żadną z płci i zaczął proces zatracania typowo męskich cech. Po wstrzyknięciu w usta poliakrylamidu (zabieg okazał się tragiczny w skutkach) zachorował na depresję. Po kolejnych nieudanych operacjach musiał poddać się rekonstrukcji twarzy.

carla bruni

Carla Bruni

Była pierwsza dama Francji od jakiegoś czasu podejrzewana jest o poprawianie natury. Dowodem na owe próby ingerencji we własną twarz mają być zdjęcia wykonane eks modelce rok temu - bez makijażu.

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2014 15:37
jak można wydać hajs po to, żeby się oszpecić? Jackson wygląda jak jej brat...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.08.2014 08:04
a takie były ładne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie