Nieudany make-up GWIAZD: 10 największych makijażowych katastrof (FOTO)

Niektóre celebrytki wyglądają tak, jakby ktoś obsypał je mąką. Raczej nie o taki efekt chodziło.
Nieudany make-up GWIAZD: 10 największych makijażowych katastrof (FOTO)
29.07.2014

Źle dobrany podkład, za mocne kreski na powiekach, zbyt dużo jasnego błyszczyka na ustach – takie makijażowe niedociągnięcia mogą sprawić, że nawet najpiękniejsza kobieta będzie wyglądała tragicznie.

Przed Wami galeria największych makijażowych wpadek gwiazd. Zobaczcie, jaki efekt może wywołać niewłaściwie wykonany make-up!

Na zdjęciu powyżej: Angelina Jolie

Miley Cyrus
Melissa Joan Hart

Melissa Joan Hart

Nicole Kidman

Nicole Kidman

Uma Thurman

Uma Thurman

Jon Hamm

Jon Hamm

Ashley Judd

Ashley Judd

Pamela Anderson

Pamela Anderson

Selena Gomez
Joan Van Ark

Joan Van Ark

Polecane wideo

Komentarze (15)
Ocena: 4.6 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.08.2014 19:06
Wiadomo, że każda gwiazda chce wyglądać oszałamiająco na zdjęciach dlatego rozumiem że czasami po prostu jest "za oszałamiająco" ale porównując to jak się malują niektóre panie spotykane na ulicy to jest katastrofa, rzęsy jak gąsienice , cienie do powiek jak farba, brwi jak kreski albo wręcz przeciwnie, za dużo sztucznej opalenizny , to zacznijcie komentować , a nie to że jakieś białe plamy im powychodziły ..
odpowiedz
Irmina (Ocena: 3) 30.07.2014 20:59
Guzik prawda, to nie jest podkład z wysokim filtrem uv, tylko za duża ilość fixatora (puder fixujący, jest transparentny ale w nadmiarze powoduje białe plamy na twarzy, służy do wykańczania makijażu, matowienia oraz do przedłużenia trwałości makijażu). Bardzo często fixator w nadmiarze powoduje takie białe plamy, czasem gdy makijaż wykonywany jest w sztucznym świetle nie widać tego jednak po jakimś czasie jest to mocno widoczne. Panie na zdjęciach mają białe plamy w tych miejscach, które najbardziej się świeciły (tak podejrzewam) więc dla ukrycia tego efektu przesadzona z fixatorem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2014 14:31
za dużo fetki :>
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 30.07.2014 13:37
Napisz komentarz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2014 20:40
ogólnie widząc makijaż niektórych kobiet na ulicach to załamuję ręce...szminka w kolorze korektora, kreska na powiece z obwisłą jaskółką ...mogę wymieniać bez końca:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie