Te gwiazdy nie potrafią śpiewać! (VIDEO-DOWODY)

Jesteś gotowa na taką dawkę fałszu?
Te gwiazdy nie potrafią śpiewać! (VIDEO-DOWODY)
22.07.2014

W dzisiejszych czasach wcale nie trzeba pięknie śpiewać, by zrobić oszałamiającą muzyczną karierę. Wystarczą dobra prezencja, znajomości i łut szczęścia. Resztę załatwi komputerowa obróbka dźwięku, która wyciszy wszystkie fałsze…

Od czasu do czasu w Internecie pojawiają się jednak filmiki, które zdradzają to, jak słabo śpiewają niektóre gwiazdy. Na szczęście nie wszystkie zarabiają na życie regularnym koncertowaniem.

Posłuchajcie, jak fałszują!

Heidi Montag

Enrique Iglesias

Jennifer Lopez

Paris Hilton

Kim Kardashian

Britney Spears

Komentarze (11)

Ocena: 4.73 / 5
Gwiazda (Ocena: 5) 23.07.2014 11:49
Jak wy w to ludzie wierzycie to wam współczuję co do Jennifer to czasami trzeba poświęcić dużo pracy żeby wejść w Dzięki nawet jak ma się tak duże doświadczenie a co do Enrique to moim zdaniem to nie śpiewa on ;)
odpowiedz
fanka (Ocena: 5) 22.07.2014 23:44
Enrique jak mogłeś??? szalałam za Tobą... może gwiazdy miały gorszy dzień, albo były chore
odpowiedz
Arleta (Ocena: 5) 22.07.2014 21:19
stwierdzam po tym co zobaczyłam, że jednak tak źle nie śpiewam ;DD
odpowiedz
inferno (Ocena: 5) 22.07.2014 17:13
Enrique wymiata hahaha :D Ale to naprawdę przykre, że to są wielkie gwiazdy, podczas gdy tyle jest naprawdę utalentowanych osób, które nie mogą się wybić.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2014 15:23
Niestety, ale sporo wokalistek śpiewać nie potrafi. Nawet ,,królowe popu"- Madonna i Britney to totalne beztalencia pod tym względem. Śpiewają troszkę lepiej niż przeciętnie. Na koncertach lecą z playbacku. Podobnie z J.Lo czy Rihanną. To zabawne, że takie osoby są kreowane na wielkie gwiazdy. Ja bym nie zapłaciła złamanego grosza za występ z taśmy. ,,Artystka" rusza ustami, albo fałszuje a za nią dzieje się wielkie show, niemalże cyrk który ma przyćmić fakt, że zwyczajnie nie umie śpiewać. Tylko garstki dzisiejszych artystek da się słuchać np. Adele, Beyonce, Sia czy nieznana jeszcze dość dobrze Ariana Grande. Większość to niestety porażka.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo