Oni nie mają matury: Poznaj GWIAZDY, które zarabiają krocie, mimo że nie skończyły szkoły!

Można? Można.
Oni nie mają matury: Poznaj GWIAZDY, które zarabiają krocie, mimo że nie skończyły szkoły!
14.07.2014

Większość wykonywanych dzisiaj zawodów wymaga wyższego wykształcenia. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób poświęca lata na wyższą edukację. Jednak nie każdy musi kończyć szkołę, aby odnieść zawodowy sukces. Hollywoodzkie gwiazdy zarabiają krocie, mimo że niektóre z nich swoją edukację zakończyły poniżej poziomu liceum.

Zobacz, które sławy porzuciły szkołę na rzecz pasji!

Gisele Bundchen

Mimo że Gisele nie skończyła szkoły, jest obecnie najlepiej opłacaną modelką na świecie. Ponadto w magazynie Forbes uplasowała się na 89 miejscu spośród 100 najbardziej wpływowych kobiet świata.

 

John Travolta

John Travolta

Ambicje aktorskie sprawiły, że Travolta porzucił edukację już w wieku 16 lat, skupiając się wyłącznie na rolach filmowych.

Cameron Diaz

Cameron Diaz

Po tym jak została modelką w agencji Elite Modeling Management, zdecydowała się odłożyć edukację na dalszy plan. W wieku 16 lat opuściła liceum.

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan

W swoim ostatnim roku nauki w liceum pobierała lekcje w domu. Mimo to nie zdołała ukończyć szkoły.  Wkrótce zaczęły się jej problemy z uzależnieniami.

Ryan Gosling

Ryan Gosling

Uczęszczał do liceum w Ontario, ale po ukończeniu 17 lat aktorstwo stało się jego priorytetem. Opuścił rodzinną Kanadę i przeniósł się do Stanów.

Tom Cruise

Tom Cruise

Dzieciństwo spędził w rodzinnej Kanadzie, ale jako aktor został odkryty już w wieku 14 lat. Mimo że próbował uczęszczać na różne kursy, w końcu zdecydował, że to aktorstwo jest jego prawdziwym powołaniem.

Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta-Jones

Wielu aktorów nie kończy szkoły. Zeta-Jones dostała się na dzienne studia do teatru muzycznego na Akademii Sztuki w Londynie, niestety nie zdołała doprowadzić swojej edukacji do końca i zrezygnowała tuż przed ukończeniem kursu.

Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe

Choć zdjęcia na planie Harry`ego Pottera wymagały wielkiego wysiłku i dużej ilości czasu, pozostali młodzi aktorzy zdołali skończyć szkołę. Radcliffe doszedł do wniosku, że zajęcia kolidują z jego pasją do aktorstwa i pisania.

Drew Barrymore

Drew Barrymore

Do Hollywood trafiła już jako małe dziecko. Musiała zmierzyć się z trudnym dorastaniem pośród błysków fleszy. Nic dziwnego, że nie skończyła szkoły, skoro na odwyk od alkoholu i narkotyków trafiła już w wieku… 13 lat.

Whoopi Goldberg

Whoopi Goldberg

Zanim zdobyła nagrody Emmy, Grammy i Oscara, pracowała jako operatorka telefonów. Nigdy nie skończyła nawet liceum.

Polecane wideo

Komentarze (19)
Ocena: 5 / 5
Krpka (Ocena: 5) 18.07.2014 10:51
Ja matury nie mam, a chciałabym mieć. Mam 24 lata, w klasie maturalnej urodziłam córkę i nie miałam możliwości skończyć szkoły. Teraz córka jest już duża i ja na spokojnie mogłabym się zająć sobą. Tylko nie wiem jak się za to zabrać...?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2014 18:03
niezdanie matury nie wiążę się z nieskonczeniem szkoły ;p mogli skonczyć szkole a po prostu nie miec matury
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2014 17:30
To, że zarabia się kropcie nie znaczy, że jest się inteligentnym. gwiazdy porno są bogate i co z tego? Albo porozmawiaj z pożal się bożę szafiarkami o sytuacji politycznej albo ekonomicznej ich kraju.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2014 15:47
glupole.jak nawet nie skonczyc liceum?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2014 13:58
tak jakby pieniądze dawały człowiekowi wszystko... cieszę się, że jestem bardzo dobrze wykształcona, to ma dla mnie większą wartość niż ich miliony. Taka Edzia Górniak - ma kasę, ale i siano w głowie.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie