Trudno w to uwierzyć, ale te gwiazdy... wciąż mieszkają ze swoimi rodzicami! (Wstyd?)

Są niezależni finansowo, ale nie spieszy im się do wyprowadzki.
Trudno w to uwierzyć, ale te gwiazdy... wciąż mieszkają ze swoimi rodzicami! (Wstyd?)
24.05.2014

Decyzja o usamodzielnieniu się należy do najważniejszych w naszym życiu. Od najmłodszych lat wyobrażamy sobie moment, kiedy wreszcie staniemy na własnych nogach i weźmiemy za siebie pełną odpowiedzialność. Bez rodziców za ścianą i wyłącznie według własnych reguł. Zdecydowana większość nastolatków jest przekonana o tym, że im szybciej się to stanie, tym lepiej. Niestety, nie zawsze mamy taką możliwość.

W trudnych i nieprzewidywalnych czasach mało który młody człowiek jest w stanie zacząć żyć swoim życiem bez żadnych przeszkód. Jeśli pracujemy, nie możemy być pewni przyszłości. Nie zarabiamy tyle, by poczuć się w pełni bezpiecznie. Nie stać nas na zakup mieszkania, a czasami nawet na jego wynajem. Okazuje się jednak, że są ludzie, którzy nie mają podobnych problemów, a jednak mimo upływu lat wciąż mieszkają ze swoimi rodzicami. I nawet nie myślą o tym, by cokolwiek w tej kwestii zmienić.

Poznajcie znanych i lubianych przedstawicieli showbiznesu, którzy mogliby sobie pozwolić na pełną niezależność, ale wolą ciepło rodzinnego domu. Ogromna popularność i jeszcze większe pieniądze wcale nie osłabiły tej więzi. Wręcz przeciwnie. Oto gwiazdy, które bez rodziców nie wyobrażają sobie życia!

gwiazdy mieszkające z rodzicami

BRADLEY COOPER

Przystojny aktor w przyszłym roku skończy 40 lat, ale wciąż nie potrafi żyć bez mamy. A może to ona nie potrafi sobie poradzić bez niego? Przez chwilę był samodzielny, ale po śmierci ojca w 2011 roku do jego domu wprowadziła się matka, Gloria. Bradley jest w z tego powodu zachwycony, bo sam określa ją mianem „świetnej babki”.

gwiazdy mieszkające z rodzicami

MICHELLE OBAMA

Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych zawsze była bardzo związana ze swoją mamą. Do tego stopnia, że nawet prezydentura męża niczego w tym względzie nie zmieniła. Matka Michelle, Marian Robinson, od 5 lat mieszka razem z córką, zięciem i wnuczkami w Białym Domu.

gwiazdy mieszkające z rodzicami

JULIA ROBERTS

Na ogromne wsparcie ze strony córki może także liczyć matka niezwykle popularnej aktorki. Betty Lou niedawno wprowadziła się do jej domu, gdzie Julia mieszka ze swoim mężem i trójką dzieci. Taka bliskość jest jej bardzo potrzebna, bo w lutym br. samobójstwo popełniła jej córka (przyrodnia siostra Roberts), a chwilę później zdiagnozowano u niej raka płuc.

gwiazdy mieszkające z rodzicami

DEMI LOVATO

21-letnia gwiazda Disneya, piosenkarka i aktorka Demi Lovato, pomimo ogromnej popularności i milionów na koncie wciąż mieszka z rodzicami. Wymaga stałego wsparcia, bo w jej życiu nie brakuje problemów. U Demi zdiagnozowano m.in. zaburzenia odżywiania, depresję, zaburzenia afektywne dwubiegunowe i różnego typu uzależnienia.

gwiazdy mieszkające z rodzicami

KENDALL JENNER

18-latka pochodząca ze znanej rodziny nie zdecydowała się opuścić domu. Mieszka ze swoją mamą Kris, a do niedawna także z ojcem Bruce`m, który ostatecznie zdecydował się na wyprowadzkę. Wszystko wskazuje na to, że w rodzinnej posiadłości mieszka aktualnie także przyrodnia siostra, Kim Kardashian, wraz z mężem i dzieckiem.

gwiazdy mieszkające z rodzicami

JENNIFER LAWRENCE

Laureatka Oscara nie narzeka na swój status finansowy, ale miłość okazuje się silniejsza od wszystkiego. 23-letnia aktorka wciąż dzieli mieszkanie ze swoimi rodzicami. Jak sama przyznaje, „samotne życie w ogromnej posiadłości nie byłoby w jej stylu”.

gwiazdy mieszkające z rodzicami

SELENA GOMEZ

Była (?) dziewczyna Justina Biebera do niedawna mieszkała w swoim rodzinnym domu. 21-letnia piosenkarka i aktorka dopiero niedawno zdecydowała się na zakup samodzielnej posiadłości za 3 miliony dolarów. Dobrze poinformowane źródła twierdzą, że wciąż przebywa u swoich rodziców, a nawet zastanawia się nad stałym powrotem. Wszystkiemu winny stalker, który prześladuje ją w nowym domu.

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2014 17:52
Co w tym dziwnego? Te z końca są jeszcze młode i nie mają własnej rodziny, to czemu miały by nie mieszakać z rodzinami. Roberts, Obama i Cooper przygarnęli swoje matki ,które zostały same. Ja tutaj niewidze nic dziwnego i kompromitującego
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2014 17:14
niby czemu wstyd? jesli ich stac na utrzymanie siebie, to zwyczajnie sa tam dl RODZICOW - kochaja ich i moze sie o nich troszcza... latwo jest samemu oceniac :/ co innego gdyby byli na utrzymaniu - ale nie sa
odpowiedz
Zbyszek (Ocena: 5) 24.05.2014 16:21
Syny moje też z nami mieszkają i nic złego w tym nie widze. Ale jak małż oni znajdą to im domy pobudujemy, my gospodarke dużą mamy hektarów dużo tylko trza od rolnić nieco poletka coy królowe synów moich po ogrodach specjalnie dla nich za sadzonych przechadzać się mogły. Syny z nami mieszkajom ale kazdy swuj pokój ma. Pierworodny i boa zerie położył i kafle zrobił. Przyszła małż onka w luksusy opływać będzie. Tylko w domu osobnym bo jakem powiedział tak zrobie, dom wybuduje coby każdy syn z małżonkom swuj miał. I zwierzątek dam i paszy, bo serce do dzieci i ich wybranek to mam duże, jeno tych wybranek szukam w świecie. Chętne jakieś?
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2014 16:11
Z domu rodzinnego wyprowadzilam sie, gdy tylko dostalam do reki dowod osobisty. Kocham moja rodzine, ale widzac sie kilka razy w miesiacu jestesmy bardziej zzyci, niz kiedy widzielismy sie codzienne. Mamy czas zlapac dystans, nie klocimy sie, a i ja szybciej sie nauczylam co znaczy dorosle zycie. Nie wyobrazam sobie po slubie mieszkac z rodzicami albo tesciami. Inna sprawa, gdy rodzic przezywa ciezkie chwile.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2014 14:21
Selena Gomez jest z 1992roku, więc dziwne by miała 20 lat. Matematyka się kłania ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo