Gwiazdy WYRZUCONE ze szkoły: Przeczytaj, co takiego przeskrobały

Przemoc, alkohol, wagary... Po niektórych trudno było się tego spodziewać!
Gwiazdy WYRZUCONE ze szkoły: Przeczytaj, co takiego przeskrobały
15.05.2014

Jeśli szukasz potwierdzenia, że warto być świetnym uczniem, na pewno nie znajdziesz go tutaj. Historie naszych bohaterów zdecydowanie nie należą do najbardziej wychowawczych. Przez lata powtarzano im, że niczego nie osiągną i mieli w tym spory udział. Szkołę traktowali jako zło konieczne. Wagarowali, nie uczyli się, uczestniczyli w bójkach, nie respektowali regulaminów, nauczycieli, rodziców i żadnych innych zasad. Po latach osiągnęli jednak spektakularne sukcesy.

Trudno powiedzieć, że są przykładem na to, że edukacja nie ma żadnego znaczenia, bo wcale nie świadczy o wartości człowieka i nie ma wpływu na przyszłość. Są raczej dowodem na to, że czasami wielki talent objawia się pomimo tego wszystkiego. Silny charakter przeszkodził im w karierze szkolnej, ale pomógł w showbiznesie. Czy warto więc brać z nich przykład? Radzimy jednak nie ryzykować. Wagary i przemoc same w sobie nie są przepustką do kariery.

Poznajcie gwiazdy światowego formatu, które w pewnym momencie życia zostały wyrzucone ze szkoły. Niektórych można było o to podejrzewać, ale nie brakuje przykładów, które wydają się wręcz szokujące!

gwiazdy wyrzucone ze szkoły

ADELE

Niezwykle popularna piosenkarka młodego pokolenia została wyrzucona ze szkoły za... miłość do sztuki. Jako nastolatka zakochała się w uczestniku brytyjskiej edycji programu „Idol”. Kiedy jej koleżanka wyraziła się o nim negatywnie, Adele nie wytrzymała i pobiła ją. 

gwiazdy wyrzucone ze szkoły

COURTNEY LOVE

Nieprzewidywalna Courtney, artystka i wdowa po Kurcie Cobainie, została wyrzucona ze szkoły średniej za notoryczne wagary i palenie papierosów. Nałóg tytoniowy był w amerykańskich szkołach bardzo silnie zwalczany.

gwiazdy wyrzucone ze szkoły

SALMA HAYEK

Przepiękna aktorka od najmłodszych lat miała problemy z dostosowaniem się do obowiązujących norm. Została wyrzucona ze szkoły średniej (katolickiej Akademii Serca Jezusa w Nowym orleanie) za niewybredne dowcipy, których ofiarą padały pracujące w placówce zakonnice.

gwiazdy wyrzucone ze szkoły

CHARLIE SHEEN

Po tym człowieku można się było spodziewać wszystkiego. Ze szkoły średniej w mieście Santa Monica nie został jednak wyrzucony za alkohol, seks czy narkotyki, ale wieczne wagary i bardzo słabe wyniki w nauce.

gwiazdy wyrzucone ze szkoły

ROBERT PATTINSON

Jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia nie miał łatwego dzieciństwa. Już w wieku 12 lat musiał zderzyć się z twardą rzeczywistością. Właśnie wtedy został wyrzucony ze szkoły podstawowej za fatalne wyniki w nauce i nie odrabianie prac domowych.

gwiazdy wyrzucone ze szkoły

RYAN GOSLING

Bożyszcze milionów kobiet także miewało poważne problemy. Choć Ryan nie wygląda na groźnego faceta, w dzieciństwie został wydalony za szkoły za wielokrotne grożenie uczniom nożem. Później zdiagnozowano u niego ADHD i umieszczono w specjalistycznej placówce.

gwiazdy wyrzucone ze szkoły

AMY WINEHOUSE

Zmarła piosenkarka nigdy nie była uznawana za grzeczną, ale powód wyrzucenia jej z liceum jest inny, niż można podejrzewać. Problemem okazał się nie alkohol czy narkotyki, ale... kolczyk w nosie. Piercing był niezgodny z regulaminem jej szkoły średniej.

gwiazdy wyrzucone ze szkoły

LILY ALLEN

Brytyjska piosenkarka zawsze lubiła się wyróżniać, ale niekoniecznie w pozytywny sposób. Jej kariera edukacyjna obejmuje aż 13 różnych szkół. Była wielokrotnie wyrzucana lub zmuszana do przeniesienia się gdzie indziej. Uczyła się raczej kiepsko, była uzależniona od alkoholu, papierosów i bójek.

gwiazdy wyrzucone ze szkoły

KEVIN SPACEY

Wybitny aktor, choć nie wygląda na łobuza, w przeszłości miewał poważne problemy natury emocjonalnej. Został wyrzucony z akademii wojskowej za złe zachowanie. Kto wie, może dzięki temu odnalazł swój artystyczny talent?

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2014 17:09
może byście dodali ze niektorzy do szkoly wrocili, bo Pattinsona wyrzucili a potem przywrocili, skonczyl normalnie szkole, a po tym co tu piszecie wynika jakby nawet podstawowki nie skonczyl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.05.2014 22:50
Lily Allen zostałam wyrzucona za robienie loda kolegom w szkolnej toalecie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.05.2014 17:06
hahha zostali wyrzuceni za to, co w większości polskich szkół jest normą.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 15.05.2014 11:41
nie chcialabym dostac od Adele :o
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo