Każdemu zdarzają się modowe wpadki, ale te gwiazdy PRZESADZIŁY (Foto-dowody)

Każda z tych wpadek natychmiast obiegła cały Internet, stając się przedmiotem żartów.
Każdemu zdarzają się modowe wpadki, ale te gwiazdy PRZESADZIŁY (Foto-dowody)
07.05.2014

Każdemu zdarza się gorsza stylizacja, zazwyczaj jednak szybko zapominamy o swoich słabszych dniach. Tyle szczęścia nie mają gwiazdy, które prezentują się na czerwonym dywanie pod ostrzałem fleszy. Każda wpadka natychmiast obiega cały Internet, stając się przedmiotem żartów.

Mimo że wiele gwiazd na co dzień korzysta z porad najlepszych stylistów świata, niektóre z nich wciąż zaliczają wpadki. Nieodpowiedni kolor bielizny (lub jej całkowity brak) czy brudne ubrania to tylko niektóre z błędów, które notorycznie popełniają celebrytki.

Zobacz, które gwiazdy pokazały znacznie więcej niż miały w planach, a które nieostrożnie obchodziły się ze strojem. Na przyszłość powinny być nieco bardziej ostrożne!

Iggy Azalea

Iggy Azalea

Piosenkarka słynie z wyrazistego i ostrego stylu. Mimo, że do mocno wyciętej sukienki założyła z pozoru odpowiednie, wysoko wycięte majtki, nie uchroniło jej to przed pokazaniem światu fragmentu ciała, który powinien zostać zasłonięty.

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence

Nie zawsze trzeba pokazać za dużo, żeby zaliczyć wpadkę. Aktorka dopuściła się poważnego zaniedbania, kiedy na rozdaniu nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej pojawiła się w sukience Diora z przybrudzonym i mokrym dołem.

Michelle Williams

Michelle Williams

Piękna sukienka i doskonała stylizacja to za mało, żeby obronić wystające spod białego odzienia wielkie, czarne majtki.

Paris Hilton

Paris Hilton

Sukienki z mocnym wycięciem zawsze są niebezpieczne, dlatego trzeba na nie szczególnie mocno uważać. A na pewno do takiej stylizacji powinno się zakładać bieliznę.

Rihanna

Rihanna

Barbadoska niezliczoną ilość razy eksponowała nagi biust. Chociaż nie jest to wpadka, a świadoma stylizacja, Riri powinna trochę przystopować z eksponowaniem ciała, szczególnie, że Instagram właśnie zablokował jej konto!  

Rumer Willis

Rumer Willis

Przy tak wyciętej sukience można było spodziewać się, że trudno będzie utrzymać ją na miejscu. Czarna bielizna przeszłaby prawie niezauważona, jednak córka Bruce`a Willisa i Demi Moore zdecydowała się tego dnia na różowe majtki.

Selena Gomez

Selena Gomez

Gwiazdka słynie z dobrego gustu i rzadko zalicza wpadki modowe, tym razem jednak trochę ją poniosło i podobnie jak wiele jej koleżanek w branży zapomniała założyć odpowiednią bieliznę.

Taylor Swift

Taylor Swift

Wiemy, że Taylor lubi styl retro, ale majtki, które zaprezentowała całemu światu podczas koncertu w St. Louis, wpędziło jej fanów w konsternację. Teraz piosenkarka z pewnością bardziej uważa na wentylatory rozstawione na scenie!

Britney Spears

Britney Spears

Oczko w rajstopach nigdy nie jest powodem do dumy, szczególnie jeśli chodzi o tak strategiczne miejsce jak krok.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Odkąd J.Lo. w 2000 roku założyła zieloną sukienkę z dekoltem do pępka, z pewnością wie, jak używać dwustronnej taśmy klejącej. Szkoda, że zapomniała o jej istnieniu w 2012 roku, kiedy sukienka piosenkarki niemalże zsunęła się jej z ramion.

Komentarze (5)

Ocena: 3.4 / 5
pati12035 (Ocena: 5) 09.05.2014 12:57
Britney - puściło oczko - no k$#%^ co t takiego? .. ile razy mi puściło, albo, że teylor widać było te majtki, lepiej założyć takie niż pokazać gołą dupę, tylko nie rozumiem gwiazd które nie zakładają majtek do sukienki z wystawianą nóżką, chyba wiadomo że im widać myszki będzie :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.05.2014 18:23
bielizna michelle nie wygląda aż tak tragicznie, nawet pokusze się o zdanie, że specjalnie tak było dla kontrastu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 07.05.2014 19:57
nie rozumiem o co chodzi z Jennifer Lawrence... skoro było mokro, a miała włóczącą się (nie wiem jak to się fachowo nazywa) suknię, to jaka wpadka?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 07.05.2014 09:15
rzeczywiście tragedie :o
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2014 02:02
selena nie pokazała za dużo, Miała na sobie bieliznę w kolorze ciała, trudno to nazwać wpadką
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo