Gwiazdy, które mają bliźniacze rodzeństwo (Tego się nie spodziewałaś!)

Oprócz znanych sióstr Olsen, wśród gwiazd możemy odnaleźć także inne przykłady bliźniąt.
Gwiazdy, które mają bliźniacze rodzeństwo (Tego się nie spodziewałaś!)
02.05.2014

Zawsze fascynowały nas bliźnięta. W końcu jak szalona wydaje ci się myśl, że ktoś, kto wygląda identycznie jak ty, chodzi po ziemi? Dlatego bliźnięta wśród celebrytów darzymy szczególnie ciepłymi uczuciami. Oprócz znanych sióstr Olsen, wśród gwiazd możemy odnaleźć także inne przykłady bliźniąt, o których pewnie nie miałaś pojęcia!

1. Gisele Bundchen 

Na pewno znasz tę piękną topmodelkę. Prawdopodobnie nie słyszałaś jednak o jej siostrze bliźniaczce - Patricii, która urodziła się pięć minut po Gisele. Obie dorastały razem w Brazylii, wraz z pięcioma pozostałymi siostrami. Patricia nie jest może modelką, która chodzi po wybiegach najlepszych projektantów, ale także spełnia się zawodowo jako... managerka swojej siostry.

Scarlett Johansson i jej bliźniak

2. Scarlett Johansson

Wiedziałaś, że piękna Scarlett ma młodszego o trzy minuty brata bliźniaka? Ci dwoje są wręcz nierozłączni. Hunter był przy swojej siostrze od początku jej kariery. Nie myślcie jednak, że żyje on w cieniu aktorki. Hunter angażuje się politycznie, m.in. brał udział w kampanii Baracka Obamy.  

Vin Diesel i Paul

4. Vin Diesel

Obaj, Vin Diesel i jego brat bliźniak Paul, rozpoczęli karierę w branży filmowej. Vin Diesel został aktorem, a jego brat montażystą. Ciekawe, czy jest szansa, że to rodzeństwo będzie kiedyś pracować przy jednym projekcie? 

Elvis Presley

5. Elvis Presley

To na pewno cię zaskoczy, ale Elvis Presley miał nienarodzonego brata bliźniaka, o imieniu Jessie Garon! Wyobraź sobie, jaki byłby świat, gdyby obaj bracia urodzili się zdrowi? 

Aaron Carter

6. Aaron Carter

Wszystkie znamy jego popularnego starszego brata Nicka, ale mało kto z nas wie, że Aaron ma także siostrę bliźniaczkę, Angel. W czasie, gdy Aaron starał się rozpocząć swoją karierę muzyczną, jego siostra bliźniaczka próbowała swoich sił w modelingu. 

Ashton Kutcher

3. Ashton Kutcher

Brat biźniak znanego aktora, Michael, wraz z rodziną mieszka w Iowa. Gdy Michael był dzieckiem, zdiagnozowano u niego porażenie mózgowe, które wymagało transplantacji serca w wieku 13 lat. Obecnie Michael pomaga innym, pracując w kancelarii adwokackiej. 

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2014 22:12
Nienarodzony brat bliźniak? to został w brzuchu mamy?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2014 14:41
To dopiero niefart, byc tym brzydszym, mniej utalentowanym bratem/siostra. Kompleks na cale zycie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2014 13:06
jak mozna w wieku 13 lat zdiagnozowac porazenie mozgowe??
zobacz odpowiedzi (1)
Podpis... (Ocena: 5) 02.05.2014 10:51
Brat Ashtona... Co za niefart. ;(
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo