Brzuch Ewy Chodakowskiej. Chciałybyście mieć taki? (FOTO)

Te mięśnie robią ogromne wrażenie.
Brzuch Ewy Chodakowskiej. Chciałybyście mieć taki? (FOTO)
Fot. instagram.com/chodakowskaewa
28.04.2014

Ewa Chodakowska. W Polsce nie ma chyba osoby, która nie znałaby tego nazwiska i tej postaci. Znanej trenerki fitness nie trzeba nikomu przedstawiać. Zwłaszcza paniom, które postanowiły zmienić swoje życie, zaczynając od własnego ciała.

32-latka z powodzeniem promuje własny plan treningowy, który opiera się na ciężkich ćwiczeniach i zbilansowanej diecie. Zmotywowała do działania tysiące Polek, ale nie wszyscy specjaliści są zachwyceni jej działalnością. Jak twierdzą, Chodakowska opiera się na zasadach, które znane są od lat i trudno uznać je za oryginalne.

Trzeba jednak przyznać, że w Polsce już dawno nie było takiej mody na sport, jak obecnie. W znacznej mierze przyczyniła się do tego właśnie charyzmatyczna trenerka fitness, motywując innych… perfekcyjnym wyglądem swojego ciała. Umięśnione ramiona, wyrzeźbione pośladki i twardy jak skała brzuch – setki kobiet rozpoczęło trening właśnie dlatego, by wyglądać jak Chodakowska.

Przyjrzyjmy się zatem bliżej jej sylwetce, a zwłaszcza brzuchowi. Te mięśnie robią naprawdę ogromne wrażenie. Zazdrościcie?

Polecane wideo

Komentarze (20)

Ocena: 4.5 / 5
Zwariowana (Ocena: 3) 20.05.2014 20:18
Nie , nie chciałabym , mam lepszy i ładniejszy :3
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 29.04.2014 13:32
konski ryj robi wielkie wrazenie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2014 21:19
Tak, nikt nie chce mięśni a potem po ciąży płacz bo brzuch wisi :) Taka prawda, że kobiety z zarysowanymi mięśniami łatwiej przechodzą ciąże i potem szybciej wracają do dawnej figury. Po prostu rosnąca macica ma podparcie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2014 20:56
Nie do końca, mnie się bardziej podobają brzuchy z wcięciem w talii i leciutko zarysowanymi mięśniami. Ale trenerka fitness powinna mieć takie ciało jak Chodakowska właśnie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2014 19:07
super brzuch! całe ciało jest świetne!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie