Jak Lady Gaga wyglądała przed operacjami plastycznymi? (Mamy MOCNE ZDJĘCIA)

Te zdjęcia będą dla Was niezłym zaskoczeniem.
Jak Lady Gaga wyglądała przed operacjami plastycznymi? (Mamy MOCNE ZDJĘCIA)
24.04.2014

Ma świetny, mocny głos i niesamowity talent do nagrywania przebojów, przy których bawi się potem cały świat. Z grona zdolnych piosenkarek Lady Gagę wyróżnia jednak bez wątpienia ekstrawagancki look. Niektórzy twierdzą nawet, że gdyby nie zakręcone kreacje artystki, np. takie jak sukienka z prawdziwego mięsa, nikt by o niej nie usłyszał.

Nie wszyscy wiedzą jednak o tym, że Lady Gaga przeszła sporo operacji plastycznych, by wyglądać tak, jak obecnie. Zmianie uległ przede wszystkim jej nos.

Porównajcie zresztą same zdjęcia przed i po zabiegach. Piosenkarka zmieniła się nie do poznania!

Lady Gaga
Lady Gaga
Lady Gaga
Lady Gaga
Lady Gaga
Lady Gaga

Komentarze (20)

Ocena: 4.8 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2014 09:20
Dobrze że biustu nie zoperowała, choć to prawdopodobnie kwestia czasu.
odpowiedz
kamis (Ocena: 5) 27.04.2014 16:23
Jest włoszką, więc nie widzę nic dziwnego w tym nosie i w tym, że go poprawiła, w końcu jest osobą publiczną, musi dobrze wyglądać
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.04.2014 19:50
Nie jestem w stanie zrozumieć jej fenomenu.... Tylko jedna jej piosenka mi sie podoba. Nie rozumiem co ludzie w niej widzą. Przerost formy nad treścią.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.04.2014 01:18
Przerobiona fota ta z wielkim nosem. co wy kurde dodajecie :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2014 23:14
ciężko ocenić co dokładnie majstrowała w twarzy bo często ma makijaż sceniczny który potrafi zmieniać rysy twarzy. ale porównując zdjęcia z początku kariery i te aktualne to jestem pewna że korygowała nos i wypełniła usta. mam też podejrzenia co do kości policzkowych. a poza tym jestem jej fanką i wkurza mnie ona, bo przecież mówi że nie zależy jej na wyglądzie, że jest artystką a my wszyscy jesteśmy beautiful in our way więc nie powinna niczego poprawiać. no ale cóż.. widocznie show biznes ją do tego zmusił
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo