Ewa Chodakowska ociepla wizerunek. Fotki bez makijażu pomogą?

Znana trenerka już nie dyskutuje z antyfanami. Chce ich przekonać swoim zwykłym życiem...
Ewa Chodakowska ociepla wizerunek. Fotki bez makijażu pomogą?
15.04.2014

Niezależnie od tego, czy ćwiczysz z Chodakowską, gardzisz „skalpelem” czy nie masz zdania na temat metod treningowych najsłynniejszej polskiej instruktorki fitnessu, jedno każda z nas powinna przyznać – 32-latka z Sanoka osiągnęła spektakularny sukces. Jej książki i płyty DVD rozchodzą się w wielotysięcznych nakładach, na Facebooku obserwuje ją ponad milion osób, a jej nazwisko przyciąga do siebie najbogatszych reklamodawców. Ewa Chodakowska to nie tylko trenerka-killerka, ale także dobrze prosperujące przedsiębiorstwo.

Do tej pory trudno było jej coś zarzucić. Była postrzegana jako dziecko szczęścia i prawdziwa profesjonalistka. Na wszystko zapracowała własną ciężką pracą i ruszyła zasiedziałe Polki z kanap. Z czasem jej idealny wizerunek wystawiony został na próbę. Kolejni znawcy tematu krytykują jej metody treningowe, byłe fanki zarzucają jej „sekciarski” ton, a także sama zainteresowana daje powody, by mówić o niej niekoniecznie w pozytywnym tonie. Wystarczy wspomnieć kontrowersje związane z fałszywymi zdjęciami, które miały rzekomo prezentować jej fanki po transformacji czy agresywne odpowiedzi, w których Chodakowska atakowała wątpiących w jej umiejętności internautów.

Jak wybrnąć z tego zaułka, aby nie okazał się ślepy? Popularna trenerka postawiła na sprawdzoną metodę – ocieplić swój wizerunek. Coraz częściej bierze udział w ustawkach z fotografami, a także sama zamieszcza na Instagramie słodkie zdjęcia z mężem, pieskiem, bez makijażu... Widzicie w niej jeszcze człowieka, czy już tylko medialny produkt?

Polecane wideo

Komentarze (27)

Ocena: 4.93 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2014 21:42
Na większości jest tapeta i rzęsy pomalowane ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2014 17:02
Ma odwagę. Założę się ,że 3/4 z was nawet nie dodałoby zdjęcia bez makijażu :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2014 15:00
No urodą nie grzeszy..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2014 22:34
Medialnym produktem marnej jakości jest p apilot a nie Chodakowska..
odpowiedz
inka (Ocena: 5) 15.04.2014 22:27
dla tych co komentują jej wygląd - każdy ma inny gust! poza tym są ważniejsze rzeczy niż uroda - np. inteligencja, pasja, zdrowie!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie