Największe foto-skandale gwiazd na Instagramie (ŻENADA!)

Prawdziwy Insta-shame.
Największe foto-skandale gwiazd na Instagramie (ŻENADA!)
09.04.2014

Gwiazdy na każdym kroku są śledzone przez paparazzi. Bezlitośni fotografowie robią celebrytom tysiące zdjęć – te, im bardziej są skandalizujące, tym lepszą sprzedaż gwarantują brukowcom. Popularni aktorzy, piosenkarze i modele coraz chętniej zakładają więc konta na Instagramie. Tam publikują wyłącznie wyselekcjonowane (a nierzadko podrasowane w Photoshopie) zdjęcia, na których prezentują się wyjątkowo korzystnie.

Nie zawsze jednak obywa się bez skandali. Oto największe wpadki gwiazd na tym portalu społecznościowym. Prawdziwy Insta-shame – i to na własne życzenie.

Kim Kardashian

Kim Kardashian nieudolnie wyszczupla brzuch w Photoshopie

Kim na każdym kroku podkreśla, że uwielbia swoje kobiece kształty i że dzięki nim czuje się seksowna. Chyba jednak nie do końca, skoro regularnie retuszuje własne zdjęcia w programach graficznych. Kilka centymetrów mniej w pasie robi jednak sporą różnicę.

Miranda Kerr

Miranda Kerr retuszuje własne fotki

Kto jak kto, ale Miranda Kerr naprawdę nie musi się wstydzić swojej sylwetki. Miliony kobiet na świecie zazdroszczą jej pięknego ciała. Mimo to modelka regularnie zamieszcza na portalach społecznościowych zdjęcia, na których jest graficznie wyszczuplona.

Miranda Kerr

Miranda Kerr – kolejna wpadka

Choć brzuch Mirandy jest bliski ideału, ona i tak odjęła mu kilka centymetrów w Photoshopie. My wolimy wersję bez retuszu!

Robin Thicke

Robin Thicke

Z pozoru niewinne zdjęcie wywołało w mediach burzę. Robin Thicke pozuje z Laną Scolaro, tyle że… w odbiciu lustra widać, gdzie zawędrowała jego dłoń. Fotografia szybko obiegła Internet, docierając również do żony piosenkarza. Wkrótce po tym incydencie małżonkowie ogłosili separację.

Beyonce

Beyonce wycina ze zdjęcia dawną przyjaciółkę

Na 35. urodzinach Aaliyah pojawiło się wiele gwiazd, w tym Beyonce i Kelly Rowland. Panie postanowiły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z imprezy, jednak fotografia obiegła Sieć w dwóch różnych wersjach. Podczas gdy Kelly zamieściła całe zdjęcie na swoim profilu, królowa pop wycięła z niego swoją dawną koleżankę z Destiny’s Child. Nieładnie, Beyonce, nieładnie!

Madonna

Zarośnięta Madonna

Skandal to drugie imię Madonny. Ostatnio wielką dyskusję wywołało zdjęcie, na którym gwiazda zaprezentowała swoją owłosioną pachę. Madonna, chwalisz się czy żalisz?

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2014 01:01
Robin thicke to stary oblesny zbok....wkurza mnie ze mysli ze moze miec kazdamimkazda traktuje jak szmate...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2014 03:33
"Na 35. urodzinach Aaliyah"??? Aaliyah zginela majac 22 lat...
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2014 02:38
"Beyonce wycina ze zdjęcia dawną przyjaciółkę Na 35. urodzinach Aaliyah pojawiło się wiele gwiazd, w tym Beyonce i Kelly Rowland. Panie postanowiły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z imprezy, jednak fotografia obiegła Sieć w dwóch różnych wersjach." - Nie wiem, czy wiecie, ale Aaliyah nie żyje od 2001 roku i żyła raptem 22 lata. ;p
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo