WPADKA DNIA: Kolejny rozwód w Hollywood

Gwyneth Paltrow rozwodzi się z mężem. Para ma dwoje dzieci.
WPADKA DNIA: Kolejny rozwód w Hollywood
26.03.2014

Ta informacja zszokowała wszystkich – Gwyneth Paltrow rozstaje się z mężem po 10 latach związku. Para ma dwoje dzieci: córkę Apple i syna Mosesa. Wiadomość o rozstaniu jest tym bardziej zaskakująca, że do tej pory aktorka i lider zespołu Coldplay uchodzili za wyjątkowo zgodną i szczęśliwą parę.

- Jest nam niezmiernie smutno, ponieważ podjęliśmy decyzję o separacji. W ostatnim czasie pracowaliśmy nad naszym związkiem, aby go uratować, ale mimo to doszliśmy do wniosku, że musimy się rozstać. Nadal bardzo się kochamy. Zawsze będziemy sobie bliscy. Jesteśmy rodzicami wspaniałych dzieci i ze względu na nie prosimy o uszanowanie naszej prywatności – napisali Gwyneth i Chris w oficjalnym oświadczeniu.

To już kolejna para w Hollywood, która zdecydowała się na rozwód. Jak myślicie, dlaczego tak naprawdę aktorka i wokalista postanowili się rozstać?

Zobaczcie, jak wspólnie pozowali do zdjęć. Już wtedy nie układało się między nimi?

Gwyneth Paltrow i Chris Martin
Gwyneth Paltrow i Chris Martin
Gwyneth Paltrow i Chris Martin
Gwyneth Paltrow i Chris Martin

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2014 19:40
jaka wpadka? ludzie no, podjęli taką decyzję i koniec. nie nazywajcie tego wpadką.
odpowiedz
Eh... (Ocena: 5) 26.03.2014 15:31
....pamiętam jak 10 lat temu podkochiwałam się platonicznie w Chrisie... Gdy w telewizji emitowali ich ówczesny hit The scientist ja...zamierałam. W pierwszych sekundach klipu,wpatrywałam się z bardzo bliska w jego twarz. Podobało mi się w nim wszystko... Potem dowiedziałam się,że jest z Gwyneth i zaczęłam jej szczerze nienawidzić... Podobnie było z moją kolejną fascynacją Ryanem Adamsem-oh ten jego rockowy styl,zachowanie... On z kolei związał się wtedy z aktorką Parker Posey i także ją znienawidziłam... Potem ją rzucił i polubiłam ją... teraz jest mężem piosenkarki Mandy Moore i z kolei jej teraz nie lubię... Hmmm,czy teraz polubię Gwyneth?! Może prawidłowość zatoczy koło.
odpowiedz
Julka (Ocena: 5) 26.03.2014 12:43
Trochę dziwnie to ich oświadczenie brzmi ,,nadal bardzo się kochamy'. Skoro są w separacji to chyba nie bardzo. Lepiej by brzmiało ,,nadal jesteśmy sobie bliscy,ale nie tak jak wcześniej'. Takie mydlenie ludziom oczu. Szkoda tylko dzieci;(
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie