WPADKA DNIA: Jacek Rozenek dogryza Perfekcyjnej Pani Domu!

Czy to początek medialnej wojny?
WPADKA DNIA: Jacek Rozenek dogryza Perfekcyjnej Pani Domu!
Fot. ONS
18.03.2014

Małgorzata Rozenek szturmem zdobyła serca Polek. Inteligentna, zadbana, potrafiąca połączyć perfekcyjne prowadzenie domu z karierą w showbiznesie. Nic dziwnego, że większość naszych rodaczek zapragnęła być taka, jak ona. Program Małgorzaty, emitowany początkowo na antenie TVN Style, potem na TVN, notował zresztą rekordową oglądalność.

Z czasem okazało się, że prywatne życie gwiazdy dalece odbiega od ideału. Państwo Rozenek nieoczekiwanie podjęli decyzję o rozstaniu i rozwiedli się – wyjątkowo jak na show biznes – elegancko. Żadne z eks-małżonków nie prało publicznie brudów, zgodnie dzieląc się opieką nad dwoma synami. Co więcej, kiedy Małgorzata zaczęła spotykać się z Radosławem Majdanem, były mąż życzył jej publicznie wszystkiego dobrego.

I kiedy wydawało się, że sielanka będzie trwać nadal, Jacek w ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami”, w którym bierze udział, niespodziewanie dogryzł Małgosi.

Małgorzata i Jacek Rozenek

Fot. ONS

Ciekawe, co na tę drobną uszczypliwość jego była żona. Myślicie, że też odgryzie mu się publicznie?

Małgorzata i Jacek Rozenek

Fot. ONS

Małgorzata i Jacek Rozenek

Małgorzata Rozenek

Fot. ONS

Aktor najpierw zachwycił jurorów show oraz widzów brawurowo wykonanym walcem angielskim, po czym stwierdził, że… do tej pory zawsze unikał parkietu. Nadziwić się temu nie mogła Anna Głogowska, która za kulisami dopytywała, jak to możliwe:

- Jacku, jak mogłeś podpierać ściany! Widać nie spotkałeś dotąd odpowiedniej partnerki? – dociekała.

- Bez wątpienia tak było – przyznał Rozenek.

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2014 15:59
ODBIERZ KOLEJNE BILETY DO MULTIKINA! Multikino dalej rozdaje bilety do wykorzystania w dowolnym czasie. Zapisz się po odbiór darmowych wejściówek już teraz: odbieramy-bony.pl/multikino/ad556
odpowiedz
atynanie (Ocena: 5) 19.03.2014 22:47
Po pierwsze on wcale nic złego na jej temat nie powiedział mimo,że nie powinien pozostawić na niej suchej nitki. Gdyby nie była jego żoną to nikt ,by on niej nawet nie usłyszał.Jak zaczęła wielką karierę ,jako PPD nadal grali idealną parkę.Po roku czy dwóch ,jak sława nie mijała miała go gdzieś ,bo po co jej on skoro sama zarabia teraz nie małe sumki...a tak to ,by siedziała do teraz z nim,sprzątała , prała i nawet ,by nie pisnęła ,że coś jej nie pasuje. Ciekawe do kiedy będzie błyszczeć..,bo ona ani aktorka ani piosenkarka.Przecież nie będzie wiecznie trend na perfekcyjne szorowanie toalety,perfekcyjne walczenie o dom,perfekcyjne szukanie talentów,perfekcyjne gotowanie,perfekcyjne śpiewanie i tańczenie beztaleci...
odpowiedz
MJ (Ocena: 5) 18.03.2014 12:22
ALE ROZENEK SIE POPRAWILA ;O ZDJECIE NA 3 STRONIE. WIDAC MNIEJSZY BIUST,NA TWARZY JAKAS INNA,NO I TE SOCZEWKI,KTORE TERAZ MA....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2014 08:31
Ale zabrzmialo fajnie xd nawet ja to podczas tzg wychwycilam, wiawdomo ze to taka nie swiadomka raczej co...
odpowiedz
Joanna (Ocena: 5) 18.03.2014 07:21
Jakbym miała niańkę, sprzątaczkę i gosposię, też bym perfekcyjnie godziła karierę z prowadzeniem domu. niestety gorzej jej wyszło perfekcyjne porozumiewanie się z mężem.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie