WPADKA DNIA: „Artystka” wymiotuje na Lady Gagę (OHYDA!)

Piosenkarka potrafi szokować, jak nikt inny. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!
WPADKA DNIA: „Artystka” wymiotuje na Lady Gagę (OHYDA!)
17.03.2014

Jeszcze rok temu wieszczono, że Lady Gaga na dobre przejmie miejsce, jakie do tej pory przysługiwało królowej popu, Madonnie. Artystka szokowała niezwykłymi stylizacjami, sprzedawała miliony płyt, a każdy kolejny teledysk był wydarzeniem na skalę międzynarodową. Ostatni krążek nie sprzedał się aż tak dobrze, a problemy z wytwórnią płytową doprowadziły do tego, że „Artpop” promowany był zaledwie jednym singlem.

Czy to efekt złagodzenia wizerunku? W ostatnich miesiącach piosenkarka skupiała się przede wszystkim na muzycznym przesłaniu, a bajkowe kreacje zamieniła na suknie od znanych projektantów. Wierzyła, że ma na tyle silną pozycję, że fani docenią jej twórczość w oderwaniu od marketingowej otoczki. Pomyliła się i najwyraźniej wraca do poprzedniej strategii. Kilka dni temu wystąpiła na uznanym festiwalu SXSW i... przeszła samą siebie!

Lady Gaga wykonała m.in. utwór „Swine” („Świnia”). Występ na pewno przejdzie do historii, ale raczej nie ze względu na nośną piosenkę. Piosenkarce towarzyszyła Millie Brown – artystka, która zasłynęła tym, że... wymiotuje farbą. Najpierw połyka wodę z barwnikiem, następnie wywołuje wymioty i w ten sposób tworzy swoje obrazy. Tym razem wymiociny nie trafiły jednak na płótno, ale na... dekolt Lady Gagi.

Zobaczcie najbardziej ohydny występ ostatnich lat!

Lady Gaga

Jeśli jesteście na to gotowi - zobaczcie występ!

Lady Gaga

Tym razem towarzyszyła Lady Gadze w czasie jej występu na festiwalu SXSW.

Lady Gaga

Millie Brown tworzy obrazy wymiotując farbą na płótno.

Oto prawdziwy ARTPOP.

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2014 16:11
ODBIERZ KOLEJNE BILETY DO MULTIKINA! Multikino dalej rozdaje bilety do wykorzystania w dowolnym czasie. Zapisz się po odbiór darmowych wejściówek już teraz: odbieramy-bony.pl/multikino/ad556
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2014 21:32
Jeszcze akurat pies mi pod biurkiem pierdnął i zrobiło się jeszcze bardziej obrzydliwie ;-P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2014 17:54
Ja tam się martwię o stan żołądka tej "artystki". Przy tak częstym wywoływaniu wymiotów może przestać przyjmować pokarmy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2014 16:34
Ta artystka rzygająca farbą powinna się porządnie leczyć- wielka mi sztuka zrzygać się na płótno albo wepchnąć do cipy włóczkę i robić szalik. Brakuje jeszcze, żeby ktoś robił rzeźby z własnego gów.na. Sztuka schodzi na psy!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2014 14:38
Niech następnym razem w trakcie refrenu zrobi kupę na scenie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie