Czyje to IMPLANTY? (Plus galeria podobnych koszmarków)

A miało być tak pięknie…
Czyje to IMPLANTY? (Plus galeria podobnych koszmarków)
07.03.2014

Piersi to czuły punkt każdej kobiety i to właśnie na ich punkcie najczęściej mamy kompleksy. Gwiazdy nie są w tej kwestii wyjątkiem. One również często nie są zadowolone z wyglądu swojego biustu, dlatego decydują się na operacje plastyczne. Nie zawsze z pozytywnym skutkiem.

Zobaczcie, które celebrytki oszpeciły się na własne życzenie.

Tori Spelling

Tori Spelling

- Poddałam się dwóm operacjom plastycznym, na które decyduje się większość kobiet w Hollywood. Zoperowałam sobie nos i powiększyłam piersi – powiedziała w jednym z wywiadów Tori Spelling. O ile pierwszy z zabiegów się powiódł, drugi doprowadził aktorkę do dwuletniej depresji. Implanty zostały wszyte tak nieumiejętnie, że biust gwiazdy jest pełen „wgnieceń”.

Courtney Stodden

Courtney Stodden

Świat usłyszał o niej w chwili, kiedy jako 16-latka postanowiła poślubić 51-letniego aktora. Nienaturalny wygląd dziewczyny wzbudził sporo kontrowersji, a zwłaszcza jej gigantyczny biust. Miseczki w rozmiarze DD wyglądają dość karykaturalnie na tle drobnego ciała Stodden…

Victoria Beckham

Victoria Beckham

Trudno uwierzyć, że współczesna ikona stylu kilkanaście lat temu wyglądała tak sztucznie. Implanty miały dodać Victorii seksapilu, ale efekt był niestety odwrotny. Na szczęście gwiazda zorientowała się, że w naturalnej wersji prezentuje się dużo lepiej, i postanowiła usunąć sztuczne wkładki.

Tara Reid

Tara Reid

Aktorka jest jedną z najpopularniejszych ofiar operacji plastycznych. Jej sztuczny biust był w mediach przez wiele lat tematem drwin, dlatego gwiazda postanowiła usunąć wkładki.

Pamela Anderson

Pamela Anderson

Aktorka i modelka dla wielu osób już na zawsze pozostanie synonimem gigantycznych, sztucznych piersi. Wielkie implanty z czasem zaczęły się źle układać, dlatego gwiazda postanowiła je usunąć. Z czasem zdecydowała się na nieco mniejsze silikony.

Janet Jackson

Janet Jackson

Większy biust piosenkarki można by było tłumaczyć tym, że gwiazda od czasu do czasu przybiera na wadze, jednak widoczne blizny i nierówności zdradzają całą prawdę. I choć nie wygląda to zbyt estetycznie, Janet uwielbia nosić skąpe staniki.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2014 18:27
MULTIKINO ROZDAJE BILETY! Z okazji urodzin Multikino rozdaje bilety do wykorzystania w dowolnym czasie. Zapisz się po odbiór darmowych wejściówek już teraz: odbieramy-bony.pl/multikino/e6896 Promocja do wyczerpania zapasów.
odpowiedz
Anna (Ocena: 5) 07.03.2014 17:15
Miseczka DD to średnio-mały biust, ta pani ma jakieś XX ;)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie