Kate Middleton jest w drugiej ciąży??!

Wiadomo już, czy mały George będzie miał braciszka, czy siostrzyczkę.
Kate Middleton jest w drugiej ciąży??!
21.02.2014

Dobre wieści szybko się roznoszą! „Star Magazine” poinformował właśnie, że Kate Middleton jest w drugiej ciąży. To już podobno trzeci miesiąc, a brzuszek księżnej robi się coraz bardziej zaokrąglony.

Tym razem Kate i William spodziewają się córeczki. Wszystko wskazuje zatem na to, że mały George doczeka się niedługo siostrzyczki.

Małżonkowie cieszą się, że ich rodzina ponownie się powiększy. Znajomy pary stwierdził nawet, że Kate i Will nie zamierzają niczego ukrywać przed mediami i już pochwalili się kolejną ciążą kilkunastu osobom ze swojego otoczenia.

Kate Middleton z dzieckiem

Do kogo bardziej podobny jest mały George Waszym zdaniem? Ciekawe, czy jego siostra odziedziczy urodę po mamie, czy raczej po tatusiu…

Kate Middleton

Gratulujemy i życzymy zarówno przyszłej mamie, jak i maluchowi dużo zdrowia.

Przypomnijmy tylko, że na początku pierwszej ciąży Kate przeszła małe komplikacje zdrowotne. Z powodu silnych mdłości trafiła do szpitala w Londynie, gdzie musiała pozostać przez kilka dni. Media oczywiście nagłośniły wówczas sprawę i cały świat dowiedział się, że księżna spodziewa się dziecka.

Polecane wideo

Komentarze (19)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.02.2014 17:52
3 miesiąc i juz znają płeć haha śmiech na sali
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.02.2014 01:27
Ciekawe, bo ostatnio pokazywali mnóstwo zdjęć z różnych gali i było na nich widać jedynie bardzo szczupłą sylwetkę księżnej. Żadnego powiększonego brzucha się nie dopatrzyłam. Swoją drogą, jak prawie 3 lata po ślubie media wciąż mogą na nią mówić Kate Middleton? Teraz to jest księżna Catherine i tak należy o niej mówić. To jakby na Williama mówili Bill.
zobacz odpowiedzi (1)
Anna (Ocena: 5) 21.02.2014 17:14
słyszałam to jakieś 2 miesiące temu. A niedawno pokazywali zdjęcia jak Kate dba o siebie by wrócić do figury przed ciąży. I że bardzo schudła...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2014 15:57
3 miesiąc to 8-12 tydzień. Około 13 dopiero formują się narządy płciowe, więc nie możliwe jest znać wtedy płeć dziecka!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2014 13:38
Dopiero co było pisane, że W KOŃCU odzyskała figurę sprzed ciąży, a teraz że jest w kolejnej i to już 3 miesiąc? No proszę...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie