Największe smutasy showbiznesu: Oni nie uśmiechają się (prawie) nigdy!

Kiedy na nich patrzymy, nietrudno o depresję.
Największe smutasy showbiznesu: Oni nie uśmiechają się (prawie) nigdy!
22.02.2014

Wyobraź sobie sytuację: jesteś niezwykle popularna, rozpoznawalna pod każdą szerokością geograficzną, do tego utalentowana, atrakcyjna i bajecznie bogata. Brzmi dobrze, prawda? Człowiek na samą myśl się uśmiecha. Okazuje się jednak, że to tylko złudzenie. Sława i pieniądze najwyraźniej łączą się z wielkim cierpieniem. Takie przynajmniej wrażenie można odnieść, kiedy patrzy się na niektóre gwiazdy. Mają wszelkie warunki do tego, by cieszyć się życiem, ale zupełnie tego nie okazują.

Wśród popularnych artystów nie brakuje osób, które nieobecnym wzrokiem i skwaszoną miną mogą wpędzić w depresję swoich fanów. W większości przypadków to tylko poza, ale niektórym nie jest do śmiechu naprawdę. Trudno oczekiwać, by śmiali się do rozpuku na zawołanie, ale dochodzi do sytuacji, kiedy pozytywne emocje z ich strony są tak rzadkie, że kiedy już się pojawiają, wywołują prawdziwą sensację.

Bohaterowie naszej galerii uśmiechają się rzadko, albo... prawie nigdy. Kiedy ostatnio widzieliście zdjęcia uśmiechniętej gwiazdy „Zmierzchu”, Kristen Stewart? Czy kiedykolwiek trafiliście na fotografię wesołej naczelnej „Vogue”, Anny Wintour? To tylko przykłady całej plejady zupełnie niewzruszonych gwiazd.

Zobaczcie, jak się uśmiechają. To może się więcej nie powtórzyć!

uśmiech gwiazd
uśmiech gwiazd

Daniel Craig

uśmiech gwiazd

Victoria Beckham

uśmiech gwiazd

Woody Allen

uśmiech gwiazd

Rooney Mara

uśmiech gwiazd

Eminem

uśmiech gwiazd
uśmiech gwiazd

Ashley Olsen

uśmiech gwiazd

Leonardo DiCaprio

uśmiech gwiazd

Angelina Jolie

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.02.2014 00:48
Tak, oczywiście, jak się patrzę na jakąś gwiazdę, która nie uśmiecha się do zdjęć to popadam w depresję. Życie jest takie okrutne...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.02.2014 16:49
cz każdy musi szczerzyć sie jak małpa?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.02.2014 14:08
Angelina ma śliczny uśmiech. Poza tym co za głupi artykuł, zgodzić się mogę jedynie w przypadku Victorii i Kristen, a reszta? Naprawdę jak znajdziecie jedno zdjęcie z poważną miną to już musicie pisać, że prawie nigdy się nie uśmiechają? Coraz głupsze te artykuły, coraz głupsze...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 22.02.2014 14:06
Litości, nie każdy ma potrzebę szczerzenia zębów na każdym zdjęciu...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.02.2014 13:38
Jakbyście jadły tylko marchewkę i liść sałaty dziennie to też byście się nie uśmiechały :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo