Pierwszy raz GWIAZD: Kiedy? Z kim? (Sami się wygadali...)

Niektórzy zaczęli w podstawówce, inni... po trzydziestce.
Pierwszy raz GWIAZD: Kiedy? Z kim? (Sami się wygadali...)
14.02.2014

Pierwszy raz to bardzo ważny moment w naszym życiu. Nawet jeśli nie wspominamy go najlepiej, na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Niezależnie od tego, w jakim wieku zdecydowałyśmy się na ten krok. Niektórzy zaczynają bardzo wcześnie, inni czekają na odpowiedniego partnera, który zaoferuje nam nie tylko bliskość fizyczną, ale także głębokie uczucie. O inicjacji seksualnej w Polsce mówi się sporo, ale nigdy publicznie. To dla większości z nas wciąż temat tabu.

Badania sprzed kilkudziesięciu lat mówiły o tym, że statystyczna Polka traciła cnotę w wieku 21-22 lat. Od tego czasu na współżycie decydujemy się coraz wcześniej. I choć niektóre dane mówią o tym, że średnia wynosi współcześnie ok. 18-19 lat dla dziewcząt, można mieć co do tego poważne wątpliwości... Nastolatki nie tylko są coraz odważniejsze w tym względzie, ale także coraz częściej ponoszą tego konsekwencje. Niepełnoletnie matki to prawdziwa plaga.

Z czego to wynika? Świat zmienia się wyjątkowo szybko. Seksualność atakuje nas z każdej możliwej strony, ale wciąż nie potrafimy o niej otwarcie rozmawiać. Może czas przestać udawać, że seks to domena wyłącznie dorosłych? W końcu na łóżkowe eksperymenty pozwalają sobie już uczennice gimnazjum. Czy są w tym osamotnione? Absolutnie nie. Potwierdzają to zwierzenia gwiazd, które także zbyt długo z tym nie czekały... Choć zdarzają się tacy, którzy życie seksualne rozpoczęli wyjątkowo późno.

Sprawdź, w jakim wieku gwiazdy showbiznesu straciły swoją cnotę. Wyłącznie potwierdzone informacje!

pierwszy raz gwiazd

Khloe Kardashian

Celebrytka, gwiazda reality show, stwierdziła, że po pierwszym razie czuła „obrzydzenie”. Cnotę straciła wyjątkowo wcześnie, bo w wieku 14 lat. Winą obarcza za to partnera, który wywierał na niej presję.

pierwszy raz gwiazd

Daniel Radcliffe

Kto by pomyślał, że niewinny „Harry Potter” ma za sobą takie przeżycia... Aktor przyznał, że jego pierwszy raz miał miejsce w czasie imprezy z okazji 16. urodzin. Partnerką była „znacznie starsza dziewczyna”.

pierwszy raz gwiazd

Britney Spears

Piosenkarka przez długie lata utrzymywała, że zachowała dziewictwo aż do związku z Justinem Timberlake`m, ale jej mama ujawniła inną wersję wydarzeń. Britney zrobiła to w wieku 14 lat z kolegą z liceum.

pierwszy raz gwiazd

Lisa Kudrow

Gwiazda serialu „Przyjaciele” wydaje się w tym zestawieniu prawdziwą weteranką. Aktorka stwierdziła w jednym z wywiadów, że pierwszy raz przeżyła w wieku... 32 lat, tuż przed ślubem.

pierwszy raz gwiazd

Kim Kardashian

Aż chciałoby się powiedzieć, że niedaleko pada jabłko od jabłoni... Wszystko wskazuje na to, że siostry Kardashian zrobiły to dokładnie w tym samym wieku. Kim, podobnie jak Khloe, straciła dziewictwo w wieku 14 lat, o czym chętnie opowiedziała w wywiadzie dla Oprah Winfrey.

pierwszy raz gwiazd

Shia LeBeouf

Znany aktor zaczekał z inicjacją seksualną do ukończenia 18. roku życia. Jak wspomina, jego ówczesna dziewczyna nie miała pojęcia, że jest prawiczkiem.

pierwszy raz gwiazd

Celine Dion

Piosenkarka jest wyjątkowo stała w uczuciach i... pamiętliwa. W jednym z wywiadów wyznała, że dziewictwo straciła dokładnie 30 kwietnia 1988 roku, czyli w wieku 20 lat. Partnerem był jej przyszły mąż Rene Angelil.

pierwszy raz gwiazd

Adriana Lima

Seksowny Aniołek Victoria`s Secret jest obiektem westchnień mężczyzn na całym świecie, ale Adriana wyjątkowo długo zachowała swoją cnotę. Przyznała, że jej pierwszy raz wydarzył się w wieku 27 lat, kiedy wyszła za mąż.

pierwszy raz gwiazd

Matthew Fox

Wyjątkowo wcześnie zaczął aktor znany szerszej publiczności z serialu „Zagubieni” („Lost”). W wywiadzie dla „Playboya” opowiedział o swoim pierwszym razie w wieku... 12 lat. Partnerka była o dwa lata starsza i podobno było „okropnie”.

pierwszy raz gwiazd

Kevin Jonas

Choć Jonas Brothers mają miliony oddanych fanek na całym świecie, Kevin rozpoczął współżycie w czasie nocy poślubnej ze swoją wybranką, Danielle. Miał wtedy 22 lata.

Komentarze (47)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2014 09:47
ja miałam 13 lat.... byłam z dużo starszym chłopakiem wtedy, tyle że to ja go na to namówiłam;) i nie zamieniłabym go za nic na świecie. jakbym miała jeszcze raz wybierać zrobiła bym to samo. niedługo po tym spotkałam mojego teraz już męża, nasz pierwsze raz był totalną klapą, ale później było coraz lepiej teraz mam udane życie seksualne i twierdzę że to w dużej mierze przez mojego pierwszego
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2014 16:20
Mam 22 lata, dziewictwo straciłam mając 19 z chłopakiem, z którym nadal jestem i mimo, iż seks jest przyjemny i dobrze nam się układa to oddałabym wiele, żeby nadal być dziewicą...
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2014 15:36
To, że mam 19 lat, nie ma chłopaka i ani pierwszego razu za sobą, to nic wstydliwego, prawda?
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2014 12:38
Co nazywacie utratą dziewictwa? Często pary zaczynają od pieszczot innych niż pełen stosunek. Biologicznie dziewicą jest się do czasu przerwania błony dziewiczej, ale trudno mówić o dziewictwie, kiedy para uprawia seks oralny albo analny... Jak Wy kategoryzujecie te kwestie? Pytam o to, do jakiego momentu czułyście się i nazywałyście dziewicami? Bez osądzania, to tylko ciekawość.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2014 12:22
Dziewczyny doradźcie.. Podoba mi się kolega z roku, niestety widujemy się rzadko, bo jesteśmy w różnych grupach, ale kiedy już się spotkamy przypadkiem na wykładzie czy na korytarzu, to zawsze podchodzi, zamienimy parę słów, pięknie się uśmiecha.. no i tylko tyle. Chciałabym go bliżej poznać, spotkać się na jakimś neutralnym gruncie, ale głupio mi cokolwiek zaproponować, bo nie wiem czy on traktuje mnie jak zwykłą znajomą, czy może trochę mu się podobam. Jak mu pokazać, że chętnie bym z nim gdzieś wyskoczyła, pogadać, pośmiać się, zjeść coś czy pójść na spacer?.. no cokolwiek :) a jeśli chodzi o temat, to mam 20 lat i jestem dziewicą i bardzo się cieszę, że nie zrobiłam tego z moim byłym, z którym mimo, że byłam półtora roku, to teraz widzę, że nie był tego wart :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo