WPADKA DNIA: Mąż Siwiec i jego „zabawne” teksty w reality show

Oglądaliście pierwszy odcinek „Enjoy the view”?
WPADKA DNIA: Mąż Siwiec i jego „zabawne” teksty w reality show
Fot. viva-tv.pl
10.02.2014

Natalia Siwiec czekała na własny program od czerwca 2012 roku, czyli od momentu, kiedy jej zdjęcia z Euro obiegły lotem błyskawicy cały Internet. Modelka na przestrzeni kilkunastu miesięcy regularnie pojawiała się na castingach do telewizyjnych show, jednak dopiero VIVA! zdecydowała się dać jej szansę. Program Enjoy the view, nawiązujący swym tytułem do tatuażu, który Siwiec ma w intymnym miejscu, miał swoją premierę 8 lutego.

Niespodziewanie dla wszystkich, postacią, która wysunęła się na plan pierwszy, nie była jednak Natalia, a… jej mąż. Mariusz Raduszewski zaserwował bowiem widzom taką ilość „zabawnych” tekstów, że całkowicie przyćmił swoją żonę.

Przykład?

Enjoy the view

Fot. viva-tv.pl

Mężczyzna porównał modelkę do ufoludka.

- Może jestem ufoludkiem – zgodziła się Natalia.

- A to jest twój latający talerz – stwierdził Raduszewski i… rzucił naczyniem.

To jednak nie wszystko…

Enjoy the view

Fot. viva-tv.pl

Przyjaciółce, która odwiedziła ich rezydencję, zaproponował również „Jajka na gorąco i parówkę na stojąco”, a pomagając Siwiec ułożyć suknię, rzekł: - Obciągam ci wyjątkowo ja.

Sądzicie, że długo myślał nad tymi tekstami?

Zamierzacie oglądać ten program?

 

Enjoy the view

Fot. viva-tv.pl

Enjoy the view

Fot. viva-tv.pl

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2014 13:31
"dzisiaj obciągam ci wyjątkowo ja" jakby mi takie coś powiedział to wyszłabym i już nie wróciła, lol , a ona sie cieszy xD Pustostan i postactwo...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2014 21:32
po tekscie z parowkami chyba sie skusze ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2014 22:51
A ja się założę, że niejedna z Was marzy żeby wyglądać tak jak ona i mieć takie życie. :-) Ja jestem jedną z nich, nie wiem skąd w Was tyle nienawiści i zazdrości. Ma nieziemską figurę, piękną twarz i włosy, mnóstwo kasy i wszystkie rzeczy są z pierwszej ligi i do tego ma kochającego ją męża. To że nie swoimi zasługami nie zdobyła Oscara czy Nobla nie znaczy że trzeba mieszać kogoś z błotem i wyzywać od najgorszych, ma swoje 5 minut to korzysta. Każdy orze jak może :)))) Też byście tak robiły zazdrośnice! :) buziaki!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2014 17:47
Nie mam zamiaru jej oglądać,ten jej serial to jest ustawiony. Ona jest sztuczna i wcale nie jest sobą, wszystko zrobi dla kasy,a ta jej willa to jest wynajęta na potrzeby tego dennego i taniego reality szou. Nie lubie jej,jest dla mnie pustostanem umyslowym,a chce sie kreowac na inteligentną,a swieci tylko sylikonami,sztucznynmi rzesami, doczepianymi kłakami,powiekszanymi warami i wybotoxowaną twarzą. Zdania o niej nie zmienie bo poki co robi tylko wokol siebie duuzo szumu i pozuje na sciankach, heh celebrytka za 2grosze. ;)
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2014 15:26
wszyscy niscy faceci probuja nadrabiac idiotycznymi tekstami :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo