WPADKA DNIA: Charlize Mystery je kanapkę i pije kawę w NYC. Zazdrościmy!

Nowojorski luksus nie dla wszystkich.
WPADKA DNIA: Charlize Mystery je kanapkę i pije kawę w NYC. Zazdrościmy!
fot. vivivi.instagram.com/charlizemystery
04.02.2014

Szafiarki, zwłaszcza polskie, nie mają ostatnio najlepszej prasy. Trudno się temu dziwić. Blogerki z uporem maniaka dorabiają nadmierną ideologię do zwykłych zakupów i przebieranek, zaliczają kolejne spektakularne wpadki i coraz bardziej odrywają się od rzeczywistości. Niektórzy twierdzą, że krytyka wynika wyłącznie z zazdrości „zwykłych ludzi”, którzy mogą tylko pomarzyć o ubraniach od projektantów, modnych bankietach i życiu na światowym poziomie. Niestety (dla szafiarek), to nie jedyna ich wina.

Problemem nie jest fakt, że innym powodzi się rzekomo lepiej od nas, ale to, czy blogerki rzeczywiście mają się czym chwalić. Większość z nich zdążyła już zapomnieć o tym, jak wygląda prawdziwe życie i jak same zaczynały swoje spektakularne kariery. A kiedy są już na szczycie, robią wszystko, by z niego spaść. Zdaniem wielu, doskonałym przykładem na słuszność tej tezy jest Karolina Gliniecka, znana szerzej jako Charlize Mystery.

Blogerka powoli przestaje panować nad swoim wizerunkiem, który od lat tak konsekwentnie budowała. Wystarczy wspomnieć nietrafione kampanie reklamowe, w których brała udział (dziewczyna „od ciuchów” zachwalająca OFE itp.), ewidentne wpadki (słynne „vivivi”) i przewrażliwienie na własnym punkcie (próba usunięcia internetowego mema, który stawiał pod znakiem zapytania bystrość jej spojrzenia). Teraz Charlize powraca do Nowego Jorku i znowu chce nas przekonywać, jak wygląda stylowe życie. Jej konto na Instagramie warto obserwować, by...

Charlize Mystery

fot. vivivi.instagram.com/charlizemystery

Żeby nie było jednak zbyt idealnie, musicie wiedzieć, że Charlize w Nowym Jorku marznie tak samo mocno, jak my. Czekamy na kolejne zdjęcia!

Charlize Mystery

fot. vivivi.instagram.com/charlizemystery

Przed wylotem do NYC wypada także wskoczyć do taksówki z wałkami na głowie, bo tak właśnie wygląda prawdziwe życie pięknych i popularnych.

Charlize Mystery

fot. vivivi.instagram.com/charlizemystery

...dowiedzieć się, że zwykła kanapka w New York City, to coś innego, niż taka sama kanapka w Polsce.

Charlize Mystery

fot. vivivi.instagram.com/charlizemystery

Kawa z sieciówki, której pełno na każdym roku wielu polskich miast, w Nowym Jorku również prezentuje się bardziej światowo.

Komentarze (43)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2014 19:58
ciekawe czy nauczyla sie adresu story swojej strony po angielsku ;) co za paszczur z niej...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.02.2014 20:08
Ja nie moge z tego jak blogerki pokazuja czego to one nie jedza i nie pija...
odpowiedz
a (Ocena: 5) 09.02.2014 16:55
w jakim celu dopisytwac jakąś bezsensowną ideologię do tych zdjęć? "zwykli" ludzie tez wstawiaja zdjecia z gor, z wakacji, zdjecia kanapek, kaw, mrozu... i czy to znaczy, że chcą pokazać, że MOŻNA MARZNĄĆ TAK SAMO W NYC? nie, chodzi o udostepnienie, pochwalenie sie tym gdzie sa i co robia......................... bez przesady
odpowiedz
Alex (Ocena: 5) 07.02.2014 07:29
Wi,wi,wi nigdy ci tego nie zapomnimy!! :-)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2014 14:12
a każe wam ktoś na to wchodzić ? pewnie lepiej nigdzie nie podróżować wszędzie na świecie jest to samo co w Polsce, pewnie autorka tego artykułu gdyby została zaproszona do NY by nie pojechała bo przecież w Polsce też może zjeść kanapkę i jest zimno
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo