WPADKA DNIA: 5-letnia córka Nataszy Urbańskiej w wulgarnej czapce!

Mała Kalina jeszcze nie wie, co oznacza to słowo. Jak zareaguje, gdy zobaczy swoje zdjęcie z okładki za kilka lat?
WPADKA DNIA: 5-letnia córka Nataszy Urbańskiej w wulgarnej czapce!
31.01.2014

Natasza Urbańska to jedna z najbardziej niezrozumianych polskich gwiazd. Jest młoda, atrakcyjna fizycznie, utalentowana, potrafi śpiewać, sprawdza się jako aktorka, ma znanego męża i... niewiele z tego wynika. Od lat próbuje zabłysnąć na rynku, ale bezskutecznie. Przegrała finał „Tańca z Gwiazdami”, nie podbiła serc widzów programem „Przebojowa noc”, ani rolą w „1920 Bitwie warszawskiej”. Ma na koncie kilka singli i teledysków, ale chyba już zawsze będzie kojarzona z kompromitującym „Rolowaniem”. Nie ma szczęścia do współpracowników, czy może sama sprowadza na siebie nieszczęście?

Jednego nie można jej odmówić – robi wszystko, by Polacy ją pokochali. Systematycznie bywa na bankietach i chętnie pozuje do zdjęć. Wciąż opowiada o swoim niesamowitym mężu i cudownej córeczce, a kiedy słowa nie wystarczają – zabiera całą rodzinę na plan sesji zdjęciowej do kolorowego magazynu. Z Januszem i Kaliną pojawiała się już na wielu okładkach. Kiedy córka miała kilka tygodni, mogliśmy zobaczyć ją w „Vivie”. Po kilku miesiącach w „Gali”. Dziś 5-latka wraca do mediów. I znowu możemy mówić o wpadce...

Kalina Urbańska

Tak rodzina Urbańskich prezentowała się w 2009 roku

Natasza Urbańska razem z córką pojawiły się na okładce najnowszego numeru magazynu „Viva”. Nie pierwszy raz. Tytuł materiału „Matka czy skandalistka?” miał nawiązywać do skandalu, który wybuchł przy okazji teledysku do piosenki „Rolowanie”. Warto jednak przyjrzeć się stylizacji uroczej 5-latki. Kalina ma na sobie czapkę z wymownym hasłem „BADASS”. Co to oznacza? To angielski wulgaryzm, który w wolnym tłumaczeniu oznacza „pieprzonego głupka”, „drania”, a nawet „skur***”.

To chyba kiepska wizytówka dla małej dziewczynki, prawda? Zobaczcie!

Kalina Urbańska

Natasza Urbańska z córką Kaliną na okładce „Vivy”.

Komentarze (28)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.02.2014 09:54
bedzi sie smiala a nie wstydzila po norwesku bad to lazienka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2014 00:53
HAHAHAHAHAHAHAHA skisłam XD serio aż tak wam się nudzi, że tworzycie takie "artykuły"?
odpowiedz
badass (Ocena: 5) 01.02.2014 00:28
mieszkam w anglii od prawie 10 lat, obracam sie w towarzystwie nastolatków -20 latków i słowo badass wcale nie znaczy to co sugerujecie. Owszem moze oznaczać drania lecz pardzo rzadko. o oznacza kogoś kto jest buntownikiem -bad: zły ass:tyłek więc co złego w byciu złym?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2014 22:40
Robienie z igły wideł. Popatrzcie na to, że czapa jest spora. Prawdopodobnie mama miała ją mieć na sobie, ale dla żartu założyła na chwilę dziecku, albo mała sama chciała przymierzyć. Zdjęcie nie wygląda na szczególnie pozowane, może zostało cyknięte przypadkowo. Właśnie takie zdjęcia trafiają na okładki, są zazwyczaj najlepsze bo pokazują emocje.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2014 21:43
autor artykulu ma znajomosc angielskiego niemal zerowa, badass nie ma wydzwieku pejoratywnego, nie jest tez wulgaryzmem. badass to w slangu lobuz, twardziel itp.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo