Wywiad z Martą Wierzbicką: „Mój rozmiar stanika to 60 J!”

Aktorka opowiada o swoich kobiecych atutach.
Wywiad z Martą Wierzbicką: „Mój rozmiar stanika to 60 J!”
Fot. ONS
15.01.2014

Marta Wierzbicka, aktorka z serialu „Na Wspólnej” rozpoczęła jesienią współpracę z producentem ekskluzywnej bielizny damskiej. O tym, jak Marta zaprezentuje się w modelach Dalii, przekonamy się już na wiosnę. W międzyczasie prezentujemy wywiad, w którym aktorka opowiada o swoich kobiecych atutach.

Jesteś kojarzona ze swoją kobiecością. Czy bez dużego biustu Marta Wierzbicka wciąż byłaby Martą Wierzbicką? Czy jego brak wpłynąłby znacząco na Twoją karierę?

Nigdy nie zastanawiam się nad tym, „co by było, gdyby”. Marta Wierzbicka jest zawsze Martą Wierzbicką, biust nie ma na to wpływu. Jak wszyscy pewnie wiedzą, nie zawsze byłam zadowolona ze swojego wyglądu, o czym nawet głośno powiedziałam. Myślę, że teraz postrzeganie przeze mnie własnego ciała diametralnie się zmieniło.

Czy ta zmiana wiąże się z udziałem w sesji Playboya, a potem w sesji reklamującej bieliznę Dalia? Wygląda na to że polubiłaś swój biust, lub nauczyłaś się traktować go jako atut?

Playboy był „wstępem” do oswojenia się ze swoją kobiecością, a dzięki bieliźnie Dalia nauczyłam się skutecznie radzić sobie z moim kompleksem. To był ważny dla mnie krok i cieszę się, że dałam się przekonać do udziału w tym przedsięwzięciu. Patrząc na efekty sesji pomyślałam, że faktycznie nie mam powodów, by się wstydzić.

Marta Wierzbicka

Fot. ONS

Czy sesje zdjęciowe, w których pochwaliłaś się swoim biustem, traktowałaś stricte zarobkowo?

Raczej chciałam utwierdzić siebie w tym, że jestem pełnowartościowa kobietą. Zdaję sobie sprawę, że niektórzy spojrzą na tą współpracę jedynie z perspektywy wynagrodzenia. Dla mnie jednak to było ważne, osobiste wyzwanie.

Dlaczego zgodziłaś się na udziałw sesji reklamującej bieliznę?

Wiedziałam że mój biust zostanie dobrze „potraktowany”, bo Dalia jest marką znaną z podejścia brafitterskiego.

Marta Wierzbicka

Fot. ONS

Interesowałaś się wcześniej brafittingiem?

Tak, kilka razy brafiterka doradzała mi w doborze bielizny, jednak nigdy nie zaproponowała mi polskiej marki.

Sesja odbyła się w październiku we Włoszech, ale jej efekty zobaczymy dopiero na wiosnę 2014 roku, wraz z premierą kolekcji, którą reklamujesz. Zdradzisz jakieś szczegóły na temat samej sesji i reklamowanej bielizny?

Sesja była wspaniała, nie tylko dlatego, że odbyła się we Włoszech, ale dlatego że w trakcie jej realizacji panowała świetna atmosfera. Miałam możliwość pracy z kapitalną ekipą. Teraz w zimowe wieczory chętnie wracam myślami do tych miłych chwil. A bielizna, którą prezentowałam była bajeczna, delikatna, a jednocześnie bardzo kobieca.

Marta Wierzbicka

Fot. ONS

Oprócz tego, że lubisz delikatną bieliznę, masz jakieś ulubione kroje, wzory i kolory?

Uwielbiam skromną, a zarazem zmysłową bieliznę. Delikatne koronki zawsze były tym, co w bieliźnie mi się podobało.

Zdradzisz czytelnikom jaki nosisz rozmiar?

No dobrze, zdradzę tę tajemnicę :) Mój rozmiar to 60 J.

Marta Wierzbicka

Polecane wideo

Komentarze (33)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2014 21:55
hahaha! ta, jasne 60. jestem baaardzo szczupla, ale juz 65 nie pozwala mi oddychac, a co dopiero 60. a wierzbicka do filogranowych nie nalezy. sciemaw styli kimkardashian i jej rozmairy 34;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.01.2014 10:35
rozmiar rozmiarowi nie równy.. w jednej marce będzie 70 w innej 60 więc nie rozumiem Waszego oburzenia.. po za tym przecież ona jest szczupła.. widziałyście ją tylko na zdjęciu a już wiecie jaki ona ma dokładnie rozmiar.. ludzie opanujcie się! a po za tym im mniejszy obwód tym większa miseczka, więc J jest możliwe.. a Wy się tak zachowujecie jakbyście zazdrościły jej tego biustu ;) ...
odpowiedz
m (Ocena: 5) 15.01.2014 21:46
Ja również wątpię w to jej 60, bo nie ma się co oszukiwać - chudzinką nie jest!! 70 ma na pewno, jak nie więcej, poza tym najmniejszy rozmiar z jakim ja się spotkałam w sklepie to było 65 i ja właśnie taki noszę... A tą literka J to chyba z komosu sobie wzięła - moja ciocia ma biust większy od niej a nosi miseczkę F!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.01.2014 19:19
ja jestem szczuplejsza od niej w górnych partiach ciała, a mam 70 pod biustem, powątpiewam w jej 60 ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.01.2014 19:10
NAPRAWCIE KOMENTARZE!!!!!!!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie