WPADKA DNIA: Torri Spelling kłamała, że mąż ją zdradził?

Aktorka i jej mąż chcieli, by zrobiło się o nich głośno. Wybrali dobry sposób na autopromocję?
WPADKA DNIA: Torri Spelling kłamała, że mąż ją zdradził?
13.01.2014

Informacja o tym, że Torri Spelling jest zdradzana przez swojego męża, z którym ma czwórkę dzieci, wywołała na forach internetowych spore zamieszanie. W komentarzach pojawiło się mnóstwo niepochlebnych wpisów na temat nieodpowiedzialnego zachowania Dean`a McDermott`a, a była gwiazda Beverly Hills 90210 została okrzyknięta „dzielną matką, która dla dobra dzieci wytrzymywała seksoholizm swojego męża”.

Teraz jednak zagraniczne media spekulują, czy cała ta historia o zdradach nie była przypadkiem wyssana z palca. Jako dowód gazety przytaczają fakt, że tuż po wyjściu całej afery na jaw, oboje małżonkowie dostali angaże w popularnych programach. Tori ma zagrać w serialu Mystery Girls, a Dean poprowadzi kulinarne show.

Torri Spelling

Poza tym parę widziano razem 9 stycznia. Oboje byli roześmiani i się przytulali, a Tori zupełnie nie wyglądała na zdruzgotaną.

Czyżby zatem plotka o zdradach była zwykłym marketingowym chwytem, który pozwolił parze wrócić na okładki magazynów? To wiedzą już tylko sami zainteresowani.

Nas ciekawi jednak, co Wy sądzicie o tego typu zagrywkach? Czy rozpowiadanie o rzekomym kryzysie w związku to dobry sposób na autopromocję?

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2014 14:48
ja pier(d)ole, ale artykuł
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo