Mateusz Damięcki ma podobno zagrać Christiana Greya! (Nadaje się?)

W postać Anastazji Steele wcieli się natomiast…
Mateusz Damięcki ma podobno zagrać Christiana Greya! (Nadaje się?)
Fot. ONS
04.01.2014

Ta wiadomość zelektryzowała wszystkich: Mateusz Damięcki zagra Christiana Greya! Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom tygodnika Na żywo, aktor niedługo będzie miał okazję zaprezentować się widzom w dość kontrowersyjnej roli. Nie chodzi tu co prawda o filmową ekranizację bestsellerowej powieści erotycznej, ale o sztukę teatralną, którą – zdaniem prasy – niebawem ma wystawić jeden z warszawskich teatrów.

Media donoszą również, że Damięckiemu na scenie partnerować będzie Magdalena Lamparska. Aktorka jest znana m.in. z seriali 39 i pół oraz Hotel 52. Jeśli doniesienia gazet okażą się prawdą, zagranie Anastazji Steele może być przełomowe dla kariery Lamparskiej. Tym bardziej, że powieść cieszy się ogromną popularnością również w Polsce.

Przypomnijmy, że w filmowej adaptacji książki E.L. James wystąpią Jamie Dornan oraz Dakota Johnson. Film prawdopodobnie będzie miał swoją premierę w Walentynki 2015 i powstanie w dwóch wersjach – pikantnej oraz ugrzecznionej. Ta druga kręcona jest z myślą o młodszych fankach książki. Próżno więc będzie szukać tam ostrych scen erotycznych.

Ciekawi nas, jak kwestię ostrego seksu, którym przesiąknięta jest powieść, rozwiąże również polski reżyser teatralny. Jednego jesteśmy jednak pewne – nie miałybyśmy nic przeciwko temu, by podziwiać na deskach teatru nagi tors Mateusza Damięckiego. Naszym zdaniem aktor idealnie nadaje się do roli demonicznego Greya. A Wy kogo widziałybyście w tej sztuce najchętniej? Czekamy na Wasze typy!

Mateusz Damięcki

Fot. ONS

Magdalena Lamparska

Fot. ONS

Dakota Johnson

fot. toofab.com

Dakota Johnson

Jamie Dornan

fot. toofab.com

Jamie Dornan

Jamie Dornan

fot. toofab.com

Jamie Dornan i Dakota Johnson

Polecane wideo

Komentarze (16)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.01.2014 12:48
TO JAKIŚ ŻART?????????????????..
odpowiedz
SASASA (Ocena: 5) 06.01.2014 10:37
Andrej Młynarczyk !!!!!!!!! TYLKO ON NADAJE SIE NA GREYA
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.01.2014 18:59
Antoni Pawlicki na Greya !
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 05.01.2014 12:34
on sie nadaje do tarcia chrzanu i pchania karuzeli
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.01.2014 10:44
Jak dla mnie lepiej pasują niż oryginalna obsada xd
odpowiedz

Polecane dla Ciebie